jít naiDNES.cz

Muž se v Brně sešvihal páskem od kalhot a slavil ďábla. Pokus o sebevraždu?

Muž v Brně se sešvihal páskem a oslavoval ďábla. Co ho to napadlo? | foto: Profimedia.cz

Prásk, prásk, prásk! V sobotu odpoledne se v brněnské Benešově ulici ozývaly doslova děsivé rány. Ti, kteří nevěděli, co se děje, se jistě báli, že právě někdo někoho brutálně napadl. Vše bylo ale jinak. V Brně totiž řádil opilý muž, který s radostí sám sebe na veřejnosti sešvihal páskem od kalhot a ještě přede všemi vyjádřil svůj obdiv k ďáblovi. Jak to s tímto „sebenásilníkem“ dopadlo?

Již zmíněný opilec z Brna se postaral o opravdu velké pozdvižení. Kromě toho, že se zčistajasna začal sám švihat opaskem do těla, tak naznačoval i údery směrem k ostatním chodcům a ohrožoval i stojící automobily.

Na místo tak museli přijet strážníci. Ti podle Brněnského deníku muže vyzvali, aby se zklidnil. Alkoholem posilněný jedinec zpočátku poslechl, brzy se ale opět přestal ovládat a začal se švihat páskem znovu.

Kromě agresivního chování opilec ostatní obyvatele Brna děsil tím, že během sebepoškozování doslova oslavoval ďábla. 

„Byl velmi neklidný a prudké pohyby doprovázel citacemi z bible i verši na oslavu ďábla. Strážníci muže mírnili, ale on se pokusil na jednoho z nich zaútočit, a tak museli použít donucovací prostředky,“ popsal mluvčí brněnských městských policistů Jakub Ghanem.

Agresor byl poté převezen do nemocnice, kde mu lékaři ošetřili rány, které si způsobil sám, když do sebe mlátil opaskem. Dechová zkouška u něj prokázala přibližně tři promile alkoholu, a tak milovník ďábla a bolesti putoval rovnou na záchytku.

Tento případ ukázal, že v Brně rozhodně není nuda!

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 10. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  12
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Super
  6
 • Cože
  6
 • Tvl
  6
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat