jít naiDNES.cz

Babišová návštěvu USA nepodcenila: Luxusní róby za statisíce i hodně nabitý program

Ani Monika Babišová se při návštěvě USA nenudí. Rozhodně neplatí, že by byla jen „hezkou ozdobou“ premiéra Andreje Babiše. | foto: Koláž Expres.cz

Na dlouho očekávanou návštěvu USA se manželka premiéra Andreje Babiše Monika velmi dobře připravila. A to nejen co parádní garderóby týče. Za velkou louží na ni čekal náročný program, setká si i s prezidentem Donaldem Trumpem a jeho manželkou Melanií, s níž se dnes uvidí hned dvakrát.

Hned dvakrát se má dnes setkat Monika Babišová s první dámou Melanií Trumpovou. Po přijetí v oválné pracovně obě dámy musejí zmizet, aby státníci mohli jednat. Babišovou tak čeká cesta do západního křídla Bílého domu, kde si s Melanií popovídá u šálku čaje. 

Obě ženy se ale potkaly už dopoledne, první dáma USA pozvala ženu českého premiéra na předávání Mezinárodních cen pro odvážné ženy. 

Ostudu Česku Monika Babišová během důležitých setkání jistě neudělá. Jen na cestu do USA zvolila outfit za půl milionu, kabát Fendi s pravou kožešinou vyjde na více než sto tisíc, o kabelce Hermès Birkin za více než 250 tisíc ani nemluvě...

Babišová měla už včera nabitý program. Naplánovanou měla návštěvu traumatologického centra, obědvala s manželkou vnuka prvního československého premiéra Antonína Švehly lékařkou Janou Švehlovou, navštívila výstavu Jiřího Koláře v galerii Katzen Arts Center a čas si udělala i na charitativní organizaci Boys & Girls Clubs of America.

Spolu se svým manželem, premiérem Andrejem Babišem, měla také v plánu večer zavítat na zápas Washington Wizards, celku basketbalové NBA, ve kterém hraje nejlepší český basketbalista Tomáš Satoranský.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:00 5. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  39
 • Trapas
  12
 • Haha
  11
 • Tvl
  10
 • Sladký
  9
 • Cože
  8
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat