Monika Babišová o životě pod drobnohledem: „Syn kontroluje ochranku“

23. dubna 2017

Andrej Babiš s partnerkou Monikou a dětmi Vivien a Frederikem. | foto: koláž Expres.cz

O tom, jaké to je, žít pod drobnohledem a neustálou pozorností médií, se rozpovídala Monika Babišová. Podrobnosti ze svého rodinného života svěřila redaktorům deníku Blesk. Co ze svého soukromí prozradila?

Monika Babišová právě aktuálně řeší pubertu mladšího ze svých dětí, syna Frederika (13). Zhoršil se mu prospěch a dokonce nosí ze školy poznámky. Monika však věří, že ho podobné móresy s věkem přejdou stejně, jako před časem dceru Vivien (17). „Dcera už má pubertu za sebou, měla ji kolem patnácti let, to mezi námi docházelo často ke střetům, ale dneska je úžasná, máme velmi přátelský vztah, se vším se mi svěřuje,“ uvedla Monika.

Kromě toho si prý Babiš junior našel dokonce děvče! „Syn už má holku, ale to je takové nevinné, občas zajdou do kina nebo jí přinese kytku,“ směje se Monika a uvádí tak věc na pravou míru. Koneckonců, alespoň je mladík gentleman!

Nejvíce se Monika bojí, aby výchovu jejích dětí negativně neovlivnila mediální pozornost a sláva jejich otce. Proto děti dostávají jen zcela běžné kapesné, každý 1000 korun na měsíc, aby mezi vrstevníky co nejméně vyčnívaly.

Bohužel, některým negativním vlivům se vyhnout nelze. Pod neustálým dohledem bodyguardů je totiž těžké žít jako obyčejný smrtelník! Báli by se Babišovi žít bez ochranky? „Já ne, ačkoliv jsem už napadení zažila. Ale děti se bojí. Syn se každou noc budí a kontroluje bodyguardy na zahradě, jestli náhodou nespí. Neměl sice žádný špatný zážitek, ale je vystrašený z médií a ze všeho, co se kolem nás v posledních letech děje,“ svěřila se Monika.

Nezbývá tedy než i za Moniku doufat, že tyto obavy na Frederikovi nezanechají žádné trvalé stopy, které by mu později měly komplikovat život!

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:16 pondělí 21. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 21
  • 15
  • 14
  • 13
  • 11
  • 9
Komentáře