jít naiDNES.cz

Kancléř Mynář jen debilně plácá, rozohnil se divoce glosující Topolánek

Mirek Topolánek se do boje o Hrad zapojil na poslední chvíli. | foto: Profimedia.cz

Sám sebe na Twitteru označuje Mirek Topolánek za sebevražedného optimistu a občasného glosátora. V posledních dnech a hodinách se však ukazuje, že je glosátorem více než občasným. Naposledy mu bylo trnem v oku vyjádření kancléře Mynáře.

Zdravotní stav prezidenta republiky Miloše Zemana je vděčné téma už řadu let a nic na tom nezměnila ani zpráva z Ústřední vojenské nemocnice. Podle ní je Miloš Zeman ve velmi dobrém zdravotním stavu.

To samo o sobě mělo mile překvapit hradního kancléře Vratislava Mynáře, který doslova uvedl: „Zpráva dává vysvětlení všem těm spekulacím o jeho zdravotním stavu. Přiznám se, že jsem nečekal, že v jeho věku 75 let je na tom pan prezident tak dobře.“

Dále Mynář prozradil, že nyní si o jídelníčku rozhoduje Zeman sám. Před lety sice byla prezidentovi diagnostikována cukrovka, dnes už je ale legendární prohlášení samotné hlavy státu, která uvedla, že cukrovka v roce 2017 „odešla“.

„V poslední době, zvláště po těch výživných infuzích, se mu zlepšila chuť k jídlu. Kromě tradičních sladkostí, které má velmi rád, jsme měli včera oběd, kde jsme si dali zabijačku, kulajdu a pan prezident si velmi pochvaloval jitrničky,“ řekl Mynář novinářům s tím, že prezident má zdraví třicetiletého muže.

A právě tato slova vytočila Mirka Topolánka natolik, že přispěchal se svou reakcí. „Přeji panu prezidentovi pevné zdraví, stejně jako každému z nás. Ale karikovat špičkovou péči o něj debilním plácáním o kulajdě a třicátníkovi je opravdu nedůstojné. Nás všech,“ napsal na Twitteru.

07.listopadu 2019 v 21:21, příspěvek archivován: 08.listopadu 2019 v 12:53

Přeji panu prezidentovi pevné zdraví, stejně jako každému z nás. Ale karikovat špičkovou péči o něj debilním plácáním o kulajdě a třicátníkovi, je opravdu nedůstojné. Nás všech. https://t.co/sxwzwrAnDw

Topolánek měl však na prezidenta spadeno a o pár hodin později veřejně kritizoval vystoupení Miloše Zemana na TV Barrandov, kde mluvil o krymských Tatarech.

„Kdepak s Rusíny. Krymští Tataři kdyžtak s Kozáky (viz Chmelnický s Tuhaj-Bejem) a pak na Moravu s Osmany. Má v tom tatarskou omáčku,“ uvedl.

Svým posledním příspěvkem proti Miloši Zemanovi však Topolánek, soudě podle počtu lajků a sdílení, příliš nezabodoval.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat