Panáčky a cigárka! Svůj životní styl nezměním, vzkázal Zeman ministru zdravotnictví

31. května 2017
Měl by prezident Miloš Zeman zvolnit a uvažovat o změně životního stylu? Ministr zdravotnictví Miroslav Ludvík si myslí, že je to nutné. Hlava státu má ale jiný názor!

Miloš Zeman v poslední době nevypadá, že by byl v té nejlepší možné kondici. Jeho chůze je každým dnem více a více nejistá. Když má hlava státu promluvit, tak potřebuje delší pauzu na nádech, a není tak divu, že se začíná mluvit o jeho zhoršujícím se stavu.

Všímá si toho široká veřejnost, ale strach o jeho zdraví má také ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík (ČSSD), který se v minulých dnech nechal slyšet, že prezident by měl omezit kouření a více odpočívat.

„Nejsem ale zdravotník nebo lékař, ale nicméně je fakt, že jestliže je tam za sebou služební cesta do Číny a hned další služební cesta, nedivím se, že může být unavený,“ snažil se prostřednictvím serveru Echo24.cz ministr zdravotnictví předat pár rad Miloši Zemanovi.

Tomu ale rady od někoho, kdo do detailů nezná jeho zdravotní stav, příliš nevoní. „Pan ministr zdravotnictví mě nikdy v životě nevyšetřoval, nikdy nebyl součástí mého doprovodného programu,“ řekl Zeman na setkání s novináři v Kuřimi.

Ve svém projevu Miloš Zeman zašel ještě dál a dal jasně najevo, co si o doporučení Miroslava Ludvíka myslí. „Jeho knížecí rady beru s úsměvem. Vypadám svěže a přeji panu ministru zdravotnictví stejnou svěžest, jako mám já.“

Prezident České republiky tak jakoby na dálku ministru zdravotnictví vzkázal, že svůj životní styl, který je už roky plný cigaret a panáčků slivovice, měnit nehodlá.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:39 čtvrtek 28. září 2017. Anketa je uzavřena.

  • 19
  • 19
  • 13
  • 11
  • 9
  • 8
Komentáře