Afghánec brutálně zbil sestru baseballovou pálkou. Nesouhlasila s manželstvím!

Afghánec napadl ve Stuttgartu svou sestru baseballovou pálkou. Pravděpodobně šlo pokus o vraždu ze cti. | foto: Ilustrační foto

Pravděpodobně islámské právo šaría se na svojí sestře (20) pokusil uplatnit Afghánec (18) žijící ve Stuttgartu. Na autobusové zastávce ji brutálně napadl baseballovou pálkou, mířil zejména do obličeje, přičemž jí zlomil klíční kost a způsobil těžké modřiny na tváři i na těle. Dívka totiž dříve odmítla smluvený sňatek a utekla od rodiny.

Německo řeší další případ brutálního násilí spáchaného migrantem. Tentokrát se odehrál ve Stuttgartu, a to rovnou na jedné z autobusových zastávek, v pondělí ráno.

Osmnáctiletý mladík původem z Afghánistánu právě tam vystopoval svoji o dva roky starší sestru, která s rodinou nežije. Rozhodla se utéct za svým přítelem, když ji příbuzní chtěli prodat do smluveného manželství, jak je to v některých částech muslimského státu běžné.

Zřejmě právě za to se podle německých médií rozhodl bratr pomstít. Server Tag24 mluví doslova o pokusu o vraždu ze cti.

Mladík sestru napadl baseballovou pálkou a neměl s ní nejmenší slitování. Většinu úderů mířil vší silou do obličeje. Dívka nakonec jako zázrakem přežila, utrpěla zlomeninu klíční kosti a těžké pohmožděniny po celém těle.

Policie už agresora zatkla a nyní shání případné svědky. Afghánec bude čelit obvinění z pokusu o vraždu.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat