Afghánec pobodal těhotnou ženu. Útoky nožem v Německu rostou přímo strmě

V Německu se odehrála další brutální vražda. Turek ubodal patnáctiletou dívku. | foto: Profimedia.cz

Německo musí čelit neustále vzrůstající kriminalitě páchané zejména mladší generací migrantů. Další hororový incident se odehrál ve městě Bischofsheim v Hesensku, kde třiadvacetiletý Afghánec pobodal osmatřicetiletou těhotnou ženu, která skončila ve vážném stavu v péči lékaři. Zvláště případů útoku nožem v Německu přibývá a podle statistik se jejich počet za posledních deset let zvýšil o 1200 procent!

Už je ani nestíhají počítat. Případy brutálních napadení ze strany migrantů se v Německu pomalu stávají denním chlebem. A policisté jsou bezradní.

Příkladem toho je i pondělní hororový incident, který se odehrál ve městě Bischofsheim ve spolkové zemi Hesensko. Teprve třiadvacetiletý muž afghánského původu tam brutálním způsobem napadl těhotnou osmatřicetiletou ženu. Vytáhl na ni nůž a několikrát ji bodl.

Žena skončila s těžkými zraněními v nemocnici a její dítě jen zázrakem útok přežilo. Afghánec z místa činu utekl, po několika hodinách ho však policie dopadla. Jeho motiv nyní kriminalisté vyšetřují, podle dosud zjištěných okolností byl útočník se svou obětí v příbuzenském vztahu.

Útoky nožem se v Německu stávají v podstatě běžnou záležitostí. Jejich počet se zvýšil natolik, že některé spolkové země požadují, aby pro ně byla zavedena speciální statistika. Ta přitom v současné době funguje pouze k monitorování útoků střelnými zbraněmi.

Americká agentura Gatestone Institute dokonce na základě policejních hlášení zjistila, že zatímco v celém roce 2007 došlo v Německu ke 300 napadení nožem, za období od ledna 2017 do října 2017 už to bylo 3500 útoků. To znamená nárůst o zhruba 1200 procent!

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:06 12. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  27
 • Tvl
  19
 • Haha
  11
 • Trapas
  10
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat