Eritrejec v Německu hodil matku se synem pod vlak. Dítě (†8) na místě zemřelo

Ve Frankfurtu došlo ke chladnokrevné vraždě. Eritrejec přišel zezadu k matce s dítětem a oba shodil pod vlak. Chlapec na místě zemřel. | foto: Profimedia.cz

Německem otřásl další případ chladnokrevné vraždy, kdy pachatel strčil svou oběť pod vlak. Tentokrát si přímo na hlavním nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem vytipoval čtyřicetiletý Eritrejec maminku s teprve osmiletým synem, a jakmile zastávkou projížděl vlak, bez varování je oba pod jeho kola hodil. Žena skončila v nemocnici, dítě na místě zemřelo.

Po útocích nožem si migranti v Německu zřejmě našli nový oblíbený způsob vraždění. Už podruhé za krátký časový úsek totiž sousední zemí otřásl nechutný případ, kdy cizinec strčil náhodně vybranou oběť pod vlak.

Poté, co kosovský Srb Jackson B. minulý týden takto zabil čtyřiatřicetiletou matku na nádraží v městečku Voerde, teď jiný migrant úřadoval přímo na hlavním nádraží ve Frankfurtu. K incidentu došlo v pondělí dopoledne, informoval o něm server Focus.

Na nástupišti 7. koleje si čtyřicetiletý muž zcela náhodně vytipoval matku s teprve osmiletým dítětem. Bez varování k oběma přišel a strčil je rovnou pod kola přijíždějícího vlaku. Žena přežila a skončila v nemocnici, chlapec ale bohužel na místě zemřel.

„Můžeme potvrdit, že zadrženým podezřelým je eritrejský občan,“ uvedla frankfurtská policie.

Ve Frankfurtu došlo ke chladnokrevné vraždě. Eritrejec přišel zezadu k matce s...

V Německu došlo k další vraždě na nádraží. Migrant pod kola vlaku shodil matku se synem, dítě zemřelo.

Podle některých médií se pachatel pokusil do kolejí shodit ještě několik dalších lidí, to se mu ale naštěstí nepovedlo. Následně se migrant dal na útěk, někteří cestující se za ním ale rozeběhli, dopadli ho před budovou nádraží a následně ho předali policistům.

Ve Frankfurtu došlo ke chladnokrevné vraždě. Eritrejec přišel zezadu k matce s...

Svědci pachatele dohnali před budovou nádraží.

Události bylo svědkem hned několik lidí, někteří se s tím, co viděli, nedokázali srovnat. Křičeli, hroutili se a museli být ještě na místě ošetřeni.

„Lidé, kteří se nacházeli na nástupišti a odcházeli odtamtud, byli smrtelně bledí,“ popsal Focusu muž, který se v tu chvíli nacházel na protějším nástupišti.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat