jít naiDNES.cz

Konec sexu po internetu! Microsoft zatrhne milenecké chatování a obrázky

Sex přes internet a vulgární chování bude Microsoft co nevidět trestat. | foto: Twitter

Kam to ten svět jenom spěje?! Od prvního května přicházejí v platnost nové stanovy používání služeb gigantu Microsoft, které některým jednotlivcům citlivě zasáhnou do soukromí. Pokud jste si zvykli například v aplikaci Skype dopisovat o sexu nebo posílat erotické obrázky, tak pro vás máme špatnou zprávu, zaměstnanci Billa Gatese po vás tvrdě půjdou.

Korektnost nade vše. Společnost Microsoft se rozhodla aktualizovat podmínky, za nichž můžete využívat služby jejích produktů. Nové stanovy, s nimiž budete muset souhlasit, striktně zakazují nejen vulgární slova, ale také explicitní nahotu nebo jiné „nevhodné“ chování.

„Služby nebudete používat k šíření nevhodného obsahu a materiálu (například nahoty, pornografie, urážlivého jazyka, násilí nebo zločinných aktivit),“ píše se v podmínkách, které co nevidět vejdou v platnost.

Tato omezení budou nově zavedena u těchto služeb: Skype, Office 365, Bing, Xbox Live, Cortana nebo Windows Mail. Určitě se tedy nevyplatí sprostě nadávat hlasové asistentce a úplně zapomeňte na virtuální sexuální radovánky se známými a především neznámými osobami.

Když si totiž budete vyměňovat například intimní obrázky či videa se svou drahou polovičkou, která zrovna dlí na dva měsíce pracovně na jiném kontinentu, dopustíte se porušení pravidel.

A co vám hrozí? Microsoft vám prostě službu zablokuje a budete se muset vydat ke konkurenci. A jak bude probíhat špiclování obsahu ze strany firmy? „Během vyšetřování porušení podmínek si Microsoft vyhrazuje právo zobrazit obsah a posoudit ho. Nemůže ale monitorovat veškeré služby a komunikaci, ani se o to nebudeme snažit,“ uvádí společnost na svém webu. Zároveň se bude Microsoft zaměřovat především na hlášení závadného chování či obsahu od jiných uživatelů.

Zdá se vám to jako brutální zasahování do soukromí? Tak to se vám to nezdá. Těžko říct, co si od takových pravidel společnost slibuje, ale jisté je, že na trhu existuje spousta jiných aplikací, kterými lze produkty Microsoftu nahradit a vesele si chatovat o sexu dál.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:26 30. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Trapas
  15
 • Haha
  13
 • Tvl
  11
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 19. října 2019, svátek má Michaela
EXPRES

jít naiDNES.cz