Tento rok nebyl dobrý. Vím, kdo za to může! Zmizelá Míša posílala smutné vzkazy. Komu patřily?

 • Dvanáctiletá Michaela Muzikářová je už šestý den nezvěstná
 • Podle svědectví byla den před tím, než se ztratila, velmi smutná
 • Svůj Facebook plnila smutnými vzkazy a depresivními fotkami
 • Také se měla pohádat s nejlepší kamarádkou
 • Souvisí to s jejím zmizením?

Utekla dvanáctiletá Míša z domova kvůli matčině příteli? Čím se trápila? | foto: koláž Expres

Hádka s kamarádkou, neoblíbený mámin přítel a možná i šikana. Dvanáctileté Míši, po které pátrá policie, se mohlo dotknout téměř cokoliv. Podle příspěvku na Facebooku se v poslední době něčím trápila. Co to ale bylo a souvisí to nějak s jejím zmizením?

Utekla Míša z domova sama, nebo ji někdo unesl? Pátrání po ztracené dvanáctileté dívce z Ústí probíhá již šestý den, zatím ale nenese ovoce. „Bohužel v současné chvíli nemáme po pohřešované žádnou stopu,“ řekl vedoucí odboru obecné kriminality krajské policie Martin Charvát.

Míša se svojí nejlepší kamarádkou Lucií. Podle facebookových příspěvků to mezi...

Míša se svojí nejlepší kamarádkou Lucií. Podle facebookových příspěvků to mezi nimi v uplynulých měsících moc neklapalo.

Dívčini známí a rodina se mezitím pídí po tom, jestli zmizení dívky neovlivnila hádka nebo jiná vypjatá situace, co ji mohla rozrušit.

„Můj kamarád s ní vyrůstal. Ve škole říkali, že se den před tím nepohodla s kamarádkou, takže je to možná i kvůli tomu,“ řekl Míšin spolužák Honza Ústeckému deníku. Že byla den před zmizením dívka nezvykle smutná, to podle Blesku potvrdila i její sousedka.

„Tento rok s námi nebyl zas tak dobrý, ale vím, kdo za to může,“ napsala jen...

„Tento rok s námi nebyl zas tak dobrý, ale vím, kdo za to může,“ napsala jen před několika dny Míša k tomuto příspěvku.

Na Míšině Facebooku se v poslední době objevovaly komentáře adresované její nejlepší kamarádce Lucii. Vyplývá z nich, že v uplynulých měsících spolu dívky nekomunikovaly tak často jako dříve a zřejmě se i hádaly. Lucii redakce Expresu kontaktovala, dívka se ale nevyjádřila.

Je za tím matčin přítel?

Míšina matka Eva podle sociálních sítí sympatizuje s krajně pravicově smýšlejícími lidmi a obklopuje se neonacisty. Dost často také zřejmě střídala partnery a Míše si asi ne se všemi padla do noty.

„Nesnáším je, nesnáším!“ napsala si v září roku 2015 na Facebook. Na otázku kamarádky, o koho se jedná, odepsala Míša: „Mámu a toho.“

Kterému z partnerů Míšiny matky patří tento rok starý facebookový status?

Kterému z partnerů Míšiny matky patří tento rok starý facebookový status?

Jen o měsíc dříve, v srpnu, komentoval tehdejší partner Evy Jan D. většinu dívčiných příspěvků. Zejména šlo o ty, kde dívka mluvila o tom, že je zamilovaná. Ty máš na svojí love ještě čas, ví o tom máma? Já se jí zeptám,“ napsal k jednomu. Michaelu oslovoval Myšáčku nebo princezno, ona na jeho komentáře reagovala vesměs pozitivně.

Zda nenávistný zářijový status patřil jemu nebo někomu jinému, to není zcela jasné. Jana D. už policie v souvislosti se zmizením Michaely vyslechla.

Objevilo se také nařčení, že jeden z bývalých partnerů Evy je vyšetřován kvůli sexuálnímu obtěžování tehdy také dvanáctileté dívenky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:29 17. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  164
 • Cože
  34
 • Super
  28
 • Trapas
  23
 • Haha
  13
 • Sladký
  13
Komentáře