Kudláčková před zmizením napsala podivný vzkaz: Zemřu, až budu chtít!

22. června 2017

Michaela Kudláčková se proslavila jako dětská filmová hvězda. Teď svým fanouškům nahnala pořádný strach. | foto: Koláž Expresu

V televizních šlágrech se objevila jen párkrát, fanoušků má ale habaděj! Řeč je o dětské seriálové hvězdě osmdesátých let Michaele Kudláčkové. Ta byla minimálně celou středu pohřešovaná a policie po ní dokonce začala pátrat. Její příznivci na sociálních sítích dali najevo, jak moc se o osmačtyřicetiletou herečku a ezoteričku bojí. Co za tímto strachem bylo?

Michaela Kudláčková alias Barča Hrdinová z populárního seriálu My všichni školou povinní pořádně vyděsila své fandy.

Ve středu po ní bylo vyhlášeno pátrání a policie uvedla, že osmačtyřicetiletá žena dokonce trpí sebevražednými sklony. Své fandy a přátele ale Kudláčková vyděsila ještě před svým zmizením!

Michaela Kudláčková je v současné době šéfredaktorkou webu Popelky.cz, kde pravidelně přispívá svými články. V jednom takovém napsala ale něco, z čeho jde doslova mráz po zádech.

„Když mi bylo asi tak osmnáct zhruba, vytvořila jsem si takovou vlastní filozofii. Řekla jsem si, že chci umřít, až budu chtít,“ napsala Kudláčková.

Vzhledem k tomu, že nedlouho poté se hvězda dětských seriálů ztratila a policie po ní vyhlásila pátrání, tak její fandové a známí doslova šíleli strachy.

„Míšo, dej o sobě, prosím, vědět,“ vzkázala jí na sociální síti například Vanda Muzikářová. Lidé už se báli nejhoršího, ale nakonec policie hrdě hlásí: „Našli jsme ji!“

Míše poslala vzkaz i její kamarádka Vanda, která je příbuznou ztracené Míši...

Míše poslala vzkaz i její kamarádka Vanda, která je příbuznou ztracené Míši Muzikářové.

Michaela Kudláčková se proslavila zejména svou rolí v seriálu My všichni školou povinní. Dále hrála například v psychologickém dramatu Skleněný dům či v historickém filmu Poslední propadne peklu.

Míša Muzikářová a Michaela Kudláčková

Míša Muzikářová a Michaela Kudláčková

V poslední době se však věnuje zejména svému webu Popelky.cz, kde působí jako šéfredaktorka. Kudláčková se také intenzivně podílí na pátrání po ztracené Míše Muzikářové.

Fotogalerie
Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:43 20. října 2017. Anketa je uzavřena.

  • 14
  • 11
  • 10
  • 9
  • 9
  • 7
Komentáře