Zabil otce čtyř dětí, zrovna jel za snoubenkou! Tragická nehoda zápasníka Kohouta

Zápasník Matouš Kohout zřejmě zavinil smrtelnou nehodu. Zemřel při ní otec čtyř dětí. | foto: koláž Expresu

Při včerejší autonehodě, kterou zřejmě zavinil přední český MMA zápasník Matouš Kohout, zemřel sedmačtyřicetiletý Jiří G. Ve chvíli smrtelné čelní srážky byl zrovna na cestě za svojí snoubenkou, které chtěl pomoct v práci. Kromě ní po sobě zanechal i čtyři děti. Kohoutovi podle policie v případě prokázání viny hrozí až 8 let za mřížemi.

Pražští záchranáři včera vyjížděli k ohlášené nehodě dvou aut na okraji Prahy (psali jsme ZDE). Přestože na místo dorazili během chvíle, nedokázali už přivést k životu jednoho z řidičů, který svým zraněním podlehl. 

Jak později vyšlo najevo, druhým účastníkem smrtelné nehody byl přední český zápasník v MMA Matouš Kohout.

Podle všeho měl právě pětadvacetiletý bijec čelní srážku aut zavinit. Policie teď bude podíl obou řidičů na nehodě zkoumat, už teď ji ale vyšetřuje jako trestný čin usmrcení z nedbalosti. Pokud se Kohoutovi prokáže vina, hrozí mu podle policie až osm let odnětí svobody.

Řidičem, který na místě tragické nehody zemřel, byl sedmačtyřicetiletý Jiří G. Jak na Facebooku píše jeho kamarád Honza, šlo o velmi čestného muže. „Milující otec, žil svojí rodinou, 4 děti – nejmladší 4 roky, poctivý člověk, nikdy nic špatného neudělal, mouše by neublížil.“

„Jel za svojí snoubenkou, aby jí pomohl v práci,“ vysvětluje dále Honza, kam měl jeho kamarád v tragickou chvíli namířeno. Zároveň také naznačuje, že za smrt jeho kamaráda skutečně může Kohout: „Tato cesta autem se mu stala osudná, protože člověk, který nebyl způsobilý jízdy autem, do něj čelně narazil a vzal mu život.“

Samotný zápasník organizace XFN nehody podle svých slov lituje. „Soucítím s rodinou toho pána. Musí to být pro ně ohromná ztráta… Pocity jsou nepopsatelný. Stát se to může každému… Ale nepřeju to nikomu. Je ve mně strašná lítost,“ uvedl po nehodě.

Rodina ale Kohoutovi jeho lítost nevěří.„Kdyby byla u něj lítost, tak se snaží najít pozůstalé,“ napsala snoubenka Jiřího na Facebook.

A s pochopení se nesetkal ani u jeho dcer. „KARMA existuje, a tohle se ti vrátí, minimálně na tom, že cely život budeš žít s tím, že jsi zabil člověka,“ napsala Lucie. „Bože, jen chci, aby dostal spravedlivej trest!!!!!!!!“ vzkázala mu jedna z nich.

Zápasní také Blesku prozradil, že si z inkriminovaného okamžiku nic nepamatuje, protože byl v šoku. Probral se prý až po chvíli, a jakmile vylezl z auta, snažil se Jiřímu pomoct. 

Už včera jeho kamarád a další známý zápasník Petr „Píno“ Ondruš prozradil, že se Matouš Kohout v době nehody vracel z noční směny. Na vině tak zřejmě může být únava. 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:14 14. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  19
 • Cože
  12
 • Haha
  10
 • Trapas
  10
 • Super
  7
 • Sladký
  5
Komentáře