jít naiDNES.cz

Muslimka Markéta už nenosí hidžáb! Zahaluje se už jenom za peníze?

Krásná Češka Markéta konvertovala k islámu, nyní se promenáduje v plavkách. | foto: Koláž Expresu

Svůj život bez hidžábu si neuměla představit a doufala, že se jednou provdá za počestného muslima, kterému porodí spoustu potomků. S tím je ale, jak se zdá, konec. Krásná Češka Markéta, která nám před třemi lety v exkluzivním rozhovoru prozradila, proč konvertovala k islámu, se již zase promenáduje v plavkách. Hidžáb obléká již jen za peníze!

Když jsme před třemi lety s krásnou Češkou Markétou, která si nechávala říkat Maryam, dělali rozhovor, tvrdila, že k islámu konvertovala z vlastní vůle. Podle jejích tehdejších slov v tom neměl prsty žádný muž. S ohledem na to, jak se situace vyvíjela, se tomu jenom těžko chce věřit.

Zatímco v roce 2016 z ní byla zapřisáhlá muslimka, která nám dokonce kladla na srdce, aby se v článku neobjevovaly fotografie z její minulosti, na kterých by neměla hidžáb, dneska sama zveřejňuje jednu svou odhalenou fotografii za druhou.

K zásadnímu zlomu v jejím životě došlo 13. dubna 2017, kdy na svém tehdejším instagramovém účtu oznámila, aby ji lidé začali sledovat na novém profilu, od té doby je tento účet neaktivní.

Zato na novém profilu je aktivní dost. Markéta odhodila svůj krátce nabytý stud a zveřejňuje jeden odhalený snímek za druhým. Podle informací, které poskytla, o sobě tvrdí, že je modelka, herečka a hlavně influencerka. Dokonce odkazuje na svůj YouTube kanál, kde má třináct videí a stejný počet odběratelů.

Ačkoliv aktuálně se po ulicích Dubaje promenáduje hlavně ve velmi odhalených šatech a hloubku jejích výstřihů jí může závidět i Marianský příkop, na hidžáb nezanevřela. Pokud ji v něm chcete vidět, musíte si zaplatit. To je zřejmé i ze snímků, které zveřejnila sama kráska.

Ty jsou totiž z focení kampaně na jeden prací prostředek, a zatímco na jedné verzi má odhalené vlasy a s dalšími modely působí jako klasická evropská rodinka, druhý snímek znázorňuje typickou muslimskou rodinu.

Je otázkou, proč Markéta najednou tak otočila. Již před časem jsme se ji snažili kontaktovat. Mladá kráska ale na naše dotazy nereagovala. Může to být i tím, že v mnoha muslimských zemích jí za zřeknutí se islámu hrozí smrt.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:11 neděle 8. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  78
 • Haha
  23
 • Super
  16
 • Tvl
  13
 • Sladký
  12
 • Cože
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat