Žije ztracená Maddie v Maroku? Nové konspirační teorie odhaleny!

Maddie McCannová v době zmizení a na upravené fotografii, která ukazuje, jak by mohla vypadat nyní. Pátrání po dívce bude dost možná odloženo. | foto: Profimedia.cz

O tom, co se stalo se ztracenou Maddie McCanovou, můžeme jen spekulovat. Neuvěřitelnému množství soukromých detektivů, policistů, senzibilů, ale i obyčejných lidí nedá případ spát již od roku 2007 a stále se objevují nové teorie o tom, jaký byl osud nebohé holčičky. A nejnovější z nich není o nic méně šílená, než ty předchozí!

Podle nejmenovaného soukromého detekiva dívenka byla unesena na zakázku pro bohatý bezdětný pár, který se místo pro adopci rozhodl pro únos. Tuto teorii dosud nevyloučila ani policie.

Muž jí navíc dává do souvislosti se svědectvím turistky z roku 2007, která při cestování po Maroku na benzínové pumpě zahlédla snědého muže s plavovlasou holčičkou, která muži vůbec nebyla podobná a tak se pravděpodobně nejednalo o jeho dceru. „Můžeme už jít za maminkou?“ Ptalo se ho děvče a vypadalo velice vyděšeně. Protože o únosu Maddie se tehdy mluvilo všude, nahlásila žena svůj zážitek policii, nicméně ověřit, zda se skutečně nejednalo o ztracené děvče, se nepodařilo.

Druhá, poněkud střízlivější teorie, která se objevila v posledních dnech, vychází z přesvědčení, že dívenka hotelový pokoj opustila sama a vydala se hledat rodiče, na ulici ji ale srazilo auto a vyděšený motorista ji ze strachu z policejního vyšetřování hodil do některé ze zhruba 600 starých studen, které se v portugalském městě Algarve nachází.

V takovém případě by pravděpodobnost nalezení těla byla mizivá, protože mnohé studny se nalézají v opuštěných oblastech města, kam nikdo nechodí, nebo v chudých čtvrtích, a tak jsou většinou plné odpadků. Bez jakékoli indicie je nemožné nechat všechny studny vyčistit a prohledat, bylo by to příliš finančně i personálně nákladné.

Rodiče malé Maddie se přesto nevzdávají naděje a doufají, že jejich dcera žije, sice u jiné rodiny pod cizí identitou, ale šťastná a zdravá. Letos by oslavila třinácté narozeniny, a tak jí maminka dokonce uspořádala takovou oslavu, o jaké věří, že by si jí její dcera přála. Naděje, že se její přání splní a Maddie se vrátí domů, je však bohužel blízká nule...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:29 22. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Trapas
  9
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Haha
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat