Záhada římské bezdomovkyně: Mohla by dívka na ulici být ztracená Maddie?

V Římě se objevila záhadná mladá bezdomovkyně. Zhruba patnáctiletá dívka neví jak se jmenuje ani odkud je a hovoří plynně anglicky. Mohlo by se jednat o před téměř deseti lety záhadně zmizelou britskou holčičku Maddie McCannovou? | foto: reprofoto dailymail.co.uk

Malá Maddie McCannová se ve svých čtyřech letech ztratila před téměř deseti lety svým rodičům během dovolené v Portugalsku a od té doby se po ní slehla zem. Rodiče dívky dodnes nepřestávají věřit tomu, že jejich ztracená dcera je naživu a kolem její existence se vyrojilo mnoho konspiračních teorií. Tou poslední je, že dnes čtrnáctiletá dívka by mohla žít jako bezdomovkyně v italském Římě.

Britští manželé Kate a Garry McCannovi nikdy nezapomenou na dovolenou v portugalském Algarve před téměř deseti lety. Právě zde beze stop zmizela z pokoje jejich čtyřletá dcerka Maddie, kterou od té doby už nikdy nikdo neviděl.

McCannovi věří tomu, že malou Maddie někdo unesl a jejich dcerka je naživu. Nevzdávají se ani myšlenky na to, že se se svou ztracenou holčičkou ještě někdy v budoucnu setkají. Okolo toho, kde by mohla Maddie být, se vyrojilo mnoho konspiračních teorií. Ta poslední ukazuje na hlavní město Itálie Řím.

V ulicích Říma se již několik týdnů pohybuje záhadná mladá bezdomovkyně. Dívka, které je dle odhadů kolemjdoucích kolem patnácti let, nemá žádné doklady a na dotazy jak se jmenuje odpovídá, že si nevzpomíná. Záhadné je i to, že plaché děvče žijící na ulici hovoří kromě italštiny i plynně anglicky, tedy rodným jazykem Maddie.

Kritici tvrdí, že dívka vypadá starší, než by mohla dnes být Maddie. Drsný život ale mohl děvče poznamenat a vést k předčasné vyspělosti. Ozvali se ale i rodiče ztracené Amandy Adlaiové, která zmizela v roce 2008 v americkém Michiganu nebo Marie-Brigitte Henselmannové, která téhož roku zmizela v Německu.

Obě dívky jsou rovněž záhadné bezdomovkyni podobné, u Němky Marie by nejvíce odpovídal i pravděpodobný věk.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:02 22. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  63
 • Tvl
  35
 • Trapas
  20
 • Super
  18
 • Sladký
  15
 • Haha
  13
Komentáře