Další film Vondráčkové v ohrožení? Režisérka má dluhy, svěřil se producent!

Producent a přítel Lucie Vondráčkové promluvil o dluzích režisérky Martiny Adamcové. | foto: koláž Expresu

Tandemu Lucie Vondráčková – Martina Adamcová se na poli kinematografie vůbec nedaří. Film The Perfect Kiss se s úspěchem v Česku zrovna nesetkal, zřejmě to navíc drhne i při natáčení dalšího snímku Hotel Limbo. Alespoň tomu nasvědčuje vyjádření producenta Stanislava Dvořáka, který se rozhodl svou parťačku v Kanadě nechat a vrátil se domů. Naznačil, že za tím stojí dluhy režisérky Adamcové!

Po veřejně propíraném rozchodu herečky Lucie Vondráčkové s hokejistou Tomášem Plekancem mnozí spekulovali, zda za krachem jednoho z nejstabilnějších párů českého showbyznysu náhodou nestojí třetí osoba. A fámy nabraly na síle, když se po boku Vondráčkové začal objevovat záhadný muž.

Oba dva společně se je podařilo zaznamenat i fotografům Expresu, jde o producenta a jejího blízkého přítele Stanislava Dvořáka. Jenže zatímco v uplynulých měsících stál pořád po jejím boku a dodával jí podporu, teď mezi dvojicí nejspíš nastal rozkol.

Dvořák totiž nedávno nečekaně odjel z Montrealu, kde Lucie natáčí další film s režisérkou Martinou Adamcovou, zpátky do Česka. A jak se zdá, na vině jsou finanční neshody. Ty měla zjevně zavinit dluhová past, do níž se Adamcová chytila kvůli pracovnímu selhání.

„Tak The Perfect Kiss skončil, jak skončil, ale dluhy Martiny Adamcové s naší firmou nesouvisí,“ prozradil Stanislav Dvořák serveru eXtra.cz.

Není se vlastně čemu divit, romantická komedie The Perfect Kiss, v níž Adamcová obsadila Vondráčkovou do hlavní role, měla nedávno premiéru a totálně pohořela. Na portálu ČSFD.cz má film hodnocení pouhopouhých třináct procent, mnohem víc ale Vondráčkovou a Adamcovou musí trápit fakt, že se v kinech absolutně nechytil.

Teď obě dvě natáčí další film, který ponese název Hotel Limbo, a i kolem něj se zjevně vyrojily komplikace. 

Natáčení bylo například v jednu chvíli přerušeno kvůli rozvodové bitvě Vondráčkové s Plekancem a spekulovalo se o tom, že tehdejší hráč Montrealu Canadiens po odloučení odmítl film sponzorovat, načež štábu došly peníze.

Soudě podle vyjádření Dvořáka je teď Adamcová ve finanční tísni znovu. Dokáže ji z ní Hotel Limbo vysekat, nebo to bude ještě větší propadák než The Perfect Kiss?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 28. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  44
 • Trapas
  27
 • Super
  18
 • Sladký
  10
 • Cože
  8
 • Tvl
  8
Komentáře