jít naiDNES.cz

Matka utýraného Marečka změnila image! Kryje se před Čechy toužícími po mstě?

Snaží se, aby ji nikdo nepoznal? Matka utýraného Marečka z Loun Simona T. přišla k soudu svého přítele a zřejmě i synova vraha Josefa Kuči s kompletně pozměněnou image. Zatímco na fotkách, které v souvislosti s případem obletěly Česko, byla blondýnou s krátkými vlasy, nyní je z ní brunetka. Možné je, že má Simona strach, lidé totiž velmi výrazně volají po pomstě.

Když se objevily její fotografie od dnešního soudu s Josefem Kučou, spoustu lidí zmátla. Simona T., matka utýraného Marečka, změnila image tak razantně, že ji někteří vůbec nepoznali.

Už z ní není blondýna s mikádem, ale bruneta s vlasy v culíku.

Copak asi za takovou změnou stálo? Simona se zcela nepochybně chtěla maskovat před okolím, pro které platí za nežádoucí osobu. Expres už krátce poté, co případ vyšel najevo, informoval o tom, že se raději uchýlila ke kamarádce, aby rozzuřeným obyvatelům Loun nebyla na očích.

Případ smrti jejího syna měl ovšem takový ohlas, že se zřejmě Simona nemůže cítit zcela bezpečně nikde.

Začal soud s Josefem Kučou, který je obžalovaný z utýrání tříletého Marečka.

Takto nyní vypadá Marečkova matka Simona.

Jakou zlost k ní Češi i po půl roce od Marečkovy smrti cítí, jasně dokazují diskuze na sociálních sítích. Lidé v nich samozřejmě přejí co nejvyšší trest hlavnímu tyranovi Josefu Kučovi, snad ještě výrazněji ale volají po tvrdém potrestání Simony T.

Matka Simona týrání jen nečině přihlížela.

Simona ještě jako blondýna s mikádem

„Ona by před tím soudem měla být! Ona vše dovolila a nechala zajít takhle daleko,“ píše například jedna z mnoha žen. „Doufám v nejvyšší trest pro vraha dítěte a také trest pro matku,“ přidává se další. „Chybí tam účastník... Bestie Simona,“ zuří zase u fotografie přehledu soudních jednání uživatelka Lenka.

Jak se ale zdá, spravedlnost by se nakonec nemusela vyhnout ani Simoně. Správkyně facebookové skupiny na Marečkovu památku Jana totiž v jedné z diskuzí prozradila, že by matka utýraného chlapečka měla mít vlastní soud.

„Všichni budou vypovídat. Co vím, tak Simona a Holdy (spolubydlící, který ale tvrdí, že o Marečkově týrání nevěděl, pozn. red.) budou mít svůj soud v Lounech,“ píše žena, která má o případu informace.

Byla jsem u toho

Podle informací serveru Deník.cz už byla Simona skutečně obviněna, a to z přečinů ohrožování výchovy dítěte a neposkytnutí pomoci.

Začal soud s Josefem Kučou, který je obžalovaný z utýrání tříletého Marečka.

Začal soud s Josefem Kučou, který je obžalovaný z utýrání tříletého Marečka.

Dívka sama podle svých slov synovi dala jen párkrát na zadek rukou. O týrání ze strany svého přítele ale věděla.

„Viděla jsem, jak ho mlátil. Jenom rukou přes zadek mi to přišlo normální, Mareček neposlouchal, zlobil. Pak se to ale stupňovalo. Vařečkou. Do obličeje. To se mi přestalo líbit, od konce prosince to už bylo moc,“ uvedla u soudu.

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře