jít naiDNES.cz

Kam zmizela matka týraného Marečka? Zrušila si Facebook a je zpátky v Lounech

Začíná nový život? Simona si zrušila Facebook a prý je zpátky v Lounech! | foto: koláž Expresu

Kamarádce psala, že chce začít nový život, a ta chvíle možná nastala. Simona z Loun, matka utýraného tříletého Marka, si smazala Facebook, na kterém jí denně chodily výhrůžné zprávy, a zřejmě opustila svůj úkryt u kamarádky. Podle některých se totiž vrátila zpátky do Loun. Lidé se ovšem dožadují toho, aby i ona čelila trestnímu stíhání, protože brutálnímu týrání svého syna nijak nezabránila.

Bude stejně jako její přítel, z týrání a vraždy obviněný Josef Kuča, čelit trestnímu stíhání? Podle mnoha lidí by to měla být samozřejmost. Ve skutečnosti ale Simona Tichá, zřejmě nejnenáviděnější matka současnosti, běhá na svobodě, jako by se nechumelilo.

Expresu se už v minulosti podařilo získat její konverzaci se známou. Vedla ji z účtu kamarádky, ke které se schovala ve chvíli, kdy byla pro sousedy v Lounech veřejnou nepřítelkyní číslo jedna.

Na první pohled spokojená rodinka, ve skutečnosti Josef K. tříletého chlapečka...

Na první pohled spokojená rodinka, ve skutečnosti Josef K. tříletého chlapečka...

„Mám klid a můžu začít znovu. Chybí mi malej, ale i Pepa. Já to všechno pos*ala,“ psala tehdy, nedlouho poté, co Mareček po brutálním týrání zemřel.

A jak se zdá, Simona zřejmě skutečně začíná žít novým životem. V první řadě si kompletně zrušila facebookový profil, na který jí ještě bezmála dva měsíce po chlapečkově smrti chodily výhrůžné zprávy. Zřejmě se tak snaží od minulosti odstřihnout.

To je on. Josef K. brutálně utýral tříletého synka své přítelkyně.

To je on. Josef K. brutálně utýral tříletého synka své přítelkyně.

Podle všeho také opustila svůj úkryt u známé a dost možná se rozhodla vrátit zpátky do Loun. V jedné z facebookových skupin na Markovu podporu se totiž objevilo svědectví jedné z místních obyvatelek. A ta prý Simonu už dvakrát v Lounech viděla!

Mladá matka ostatně už krátce poté, co její syn zemřel, v bytě hrůzy normálně žila. Jak Expresu tehdy řekla žena ze sousedství, zatímco lidé z celého města na Markovu památku nosili k domu svíčky či plyšáky, ona si měla do bytu zvát kamarády.

„Včera jsme tam byly s kamarádkou zapálit svíčku před barákem, vylezla paní se psem a říkala nám, že si na tu holku můžeme klidně zazvonit, protože je doma. Zeptala jsem se, jak to ví, a ona odpověděla, že ji viděla procházet na chodbě. A pak že si domů vzala nějaké romské kamarády,“ popsala nám.

Simona se svým synem.

Simona se synem Marečkem

To, že Simona chodí na svobodě, jako by k vraždě jejího syna, čemuž mohla nepochybně nahlášením zabránit, nedošlo, vadí čím dál více lidem. 

Bude i ona čelit spravedlnosti, nebo snad její přítel a tyran v jednom Josef Kuča vzal celou věc na sebe a podaří se mu tím Simonu zachránit?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:54 sobota 10. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  57
 • Trapas
  20
 • Super
  18
 • Haha
  18
 • Cože
  17
 • Sladký
  17
Komentáře