jít naiDNES.cz

Dvacet kousanců, do nohy mu vyryli srdce. Hrůzné svědectví o týrání Marka z Loun (†3)

Trpěl tak, že si to ani nelze představit. Ještě měsíc a půl po tragické smrti Marečka z Loun, kterého utýral otčím Josef Kuča, vylézají na povrch šokující detaily toho, jakým peklem si chlapec musel projít. Na Facebooku se objevilo svědectví kamarádky mladého muže, který s tyranem Kučou a Markovou matkou Simonou sdílel domácnost. Malý Marek měl prý na těle dvacet kousanců a tyran (či tyrani) se bavil i tím, že mu na nohu vyryl srdíčko. Rána prý byla hluboká čtyři centimetry.

Sotva tříletý Marek z Loun, kterého v polovině února utýral k smrti přítel jeho matky Josef Kuča, musel prožívat jen těžce představitelná muka. Expres.cz se dostal ke svědectví kamarádky muže, který s tyranskými rodiči sdílel domácnost. Objevilo se v jedné ze skupin vzniklých na Markovu památku, ovšem po chvíli ze sítě zmizelo. Zřejmě proto, že je jeho obsah mimořádně drastický.

Už dříve se mluvilo o tom, že přinejmenším Kuča (podíl matky Simony T. na týrání a smrti dosud není znám, pozn. red.) nebohého chlapce kousal. Podle svědectví známé měl kousanců na těle dokonce tolik, že policisté museli podezřelým udělat otisky zubů, aby zjistili, kdo všechno se na tomto konkrétním způsobu týrání podílel.

„Dneska jsem mluvila se spolubydlícím Simony, a to, co mi řekl, mě dostalo na kolena. Marka kousali, měl dvacet kousanců, a proto vzali i Holdymu (přezdívka spolubydlícího, pozn. red.) otisk zubů,“ napsala uživatelka Míra.

Na první pohled spokojená rodinka, ve skutečnosti Josef K. tříletého chlapečka...

Simona T., která nechala svého přítele utýrat syna Marečka, je podle informací Expresu znovu těhotná.

Naprosto šokující je i způsob zábavy, kterým si nejspíš tyran krátil čas. Zdá se, že chlapečkovi do těla nožem nebo jiným ostrým předmětem vyrýval obrázky.

„Na nožičce měl vyryté velké srdíčko. Byla to čtyři centimetry hluboká rána. Na hlavičce měl boláky od ran. Když byl po smrti, tak prý klečeli nad postelí, sahali na něj a prý byl studený a bledý,“ popisuje známá spolubydlícího.

Na první pohled se zdá, že podíl na smrti malého chlapce nese i spolubydlící, který musel o celé situaci minimálně vědět, ale nic nenahlásil. On sám se však prý brání, že neměl o pekle, kterým si tříletý Marek procházel, tušení.

„Holdy nevěděl o ničem, jen o tom, že mu (Markovi, pozn. red.) Pepa Kuča dal facky, a za to se s ním pohádal. Když mu prý policie ukazovala fotky, nemohl ani mluvit, tak ho nechali dvě hodiny, aby se vzpamatoval,“ stálo v později odstraněném statusu.

Mareček s matkou Simonou.

Mareček s matkou Simonou

Tyran Josef Kuča byl krátce po činu zadržen, policie ho nejprve stíhala pravděpodobně za ublížení na zdraví s následkem smrti, nedávno však jeho čin překvalifikovala na týrání svěřené osoby a vraždu. Nyní mu tak hrozí i výjimečný trest.

Expres se pokusil spolubydlícího Simony T. a Josefa Kuči kontaktovat, na zprávu ale nezareagoval.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 úterý 30. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  104
 • Trapas
  83
 • Super
  21
 • Cože
  20
 • Sladký
  18
 • Haha
  17
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře