Matka utýraného chlapečka (†3): Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Na první pohled spokojená rodinka, ve skutečnosti Josef K. tříletého chlapečka... | foto: Facebook

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po tisícovkách. Právě ona je matkou utýraného Marečka z Loun, která tomu, jak její přítel tříletého chlapce zvlášť brutálním způsobem týral, celou dobu přihlížela. Podle prvotních spekulací vzali policisté devatenáctiletou matku do vazby, jenže nyní se šušká, že si Simona nadále užívá svobody. Podle zdroje Expresu stále žije v bytě hrůzy, jako by se nechumelilo, a dokonce si tam vodí kamarády!

Veřejností otřásl naprosto nepochopitelný případ utýrání dítěte k smrti, který se odehrál v Lounech. Josef K. tam měl brutálně bít syna svojí přítelkyně, pálit o něj cigarety a trhat mu vlasy, přičemž 16. února dítě jeden z takových útoků nepřežilo. Možná více nenávisti než samotný tyran ovšem čelí matka sotva tříletého Marečka Simona T.

Ta nejenže celou věc neohlásila policii a svého syna vystavila nekonečným mukám, ale dokonce na sociálních sítích v době, kdy už byl Mareček týrán, vystupovala jako ta nejvzornější matka. 

Policie devatenáctiletou dívku podle některých spekulací vzala do vazby, jenže tisíce diskutujících, kteří Simoně na Facebooku přejí tu nejbolestivější smrt, si šuškají, že si normálně užívá svobody, jako by se vůbec nic nestalo!

Simona T. se svým synem, kterého později nechala brutálně utýrat.

Simona T. se svým synem, kterého později nechala brutálně utýrat.

Co aktuálně nejnenáviděnější žena Česka dělá, zatímco jiní chystají pohřeb dítěte, před jehož ochranou dala přednost vztahu s brutálním násilníkem? Objevila se dokonce informace, že si s ní někdo rozhodl vyřídit účty a malého Marečka pomstil.

„Prý už dostala po hubě a je na JIP. Psalo se to tady na Facebooku, ale nikdo neví, zda je to pravda,“ napsala na sociální síť uživatelka Nikola.

To je on. Josef K. brutálně utýral tříletého synka své přítelkyně.

To je on. Josef K. brutálně utýral tříletého synka své přítelkyně.

Expres ovšem kontaktoval slečnu Radku, která byla včera u domu, kde malý chlapec prožíval nepředstavitelný horor, zapálit svíčku. A podle ní Simona bez ostychu v bytě hrůzy žije a ještě si tam nejspíš vodí kamarády!

„Včera jsme tam byly s kamarádkou zapálit svíčku před barákem, vylezla paní se psem a říkala nám, že si na tu holku můžeme klidně zazvonit, protože je doma. Zeptala jsem se, jak to ví, a ona odpověděla, že ji viděla procházet na chodbě. A pak že si domů vzala nějaké romské kamarády,“ řekla nám Radka.

Matka Simona týrání jen nečině přihlížela.

Matka Simona týrání jen nečině přihlížela.

Jak také prozradila, před dům, v němž Simona T. stále bydlí, chodí Marečkovu památku uctít velká spousta místních.

„Chodí tam lidé, je tam toho spousta, třeba i plyšáci a jeho fotografie,“ popsala nám.

Tento příspěvek sdílela Simona T. tři dny předtím, než nechala utýrat svého...

Tento příspěvek sdílela Simona T. tři dny předtím, než nechala utýrat svého syna.

Stovky komentářů na Facebooku vyzývají dokonce k tomu, aby si lidé na Simonu T. počíhali a malého nevinného chlapce pomstili. Jak se ale zdá, Simona brzy vezme do zaječích a nebylo by se čemu divit, kdyby raději opustila i celé Louny.

„Sousedka nám říkala, že jí končí smlouva v bytě a že se asi bude někam stěhovat,“ popsala Radka.

Komentáře