jít naiDNES.cz

Tyrani z Loun: Simona hrála vzornou matku, o syna nechala típat cigarety a trhat mu vlasy

Toto jsou tyrani z Loun. Josef K. ubil k smrti syna svojí přítelkyně, ta tomu jen nečinně přihlížela. | foto: Facebook

Na Facebooku si Simona T. sdílela citáty o tom, jak jedinou opravdu důležitou věcí na světě je opatrovat vlastní dítě. Jak zvrácená je skutečnost, že možná právě v tu chvíli, kdy něco takového dávala na internet, nechala svého přítele brutálně týrat jejího tříletého syna. Ten ho mlátil do všech částí těla, típal o něj cigarety a vytrhával mu vlasy. Proč tomu Simona nečinně přihlížela? Prý měla strach, aby jí dítě nevzala sociálka, a zřejmě se i bála, že přijde o přítele. Podívejte se na hyeny, které za strašlivou smrtí nevinného dítěte stojí.

K naprosto otřesnému případu utýrání dítěte k smrti došlo 16. února v Lounech. Teprve tříletý chlapeček prožíval naprostý horor, jemuž ho vystavil jeho dvacetiletý otčím Josef K. Zřejmě za to, že dítě neposlouchalo, ho mlátil do všech částí těla včetně hlavy, také o něj měl pálit cigarety a trhat mu vlasy.

Je až k nevíře, že na týrání malého chlapce nikdo neupozornil. Společně s párem, který ho „vychovával“, žil v bytě ještě další spolubydlící, který ale prý ze strachu nic nenahlásil. Zbitého chlapečka s modřinami v obličeji a strupy na těle nedávno viděl i známý, ten ale zase podle vyjádření pro TN.cz uvěřil lži, že dítě upadlo a samo se často škrábe.

Vůbec nejnepochopitelnější, samozřejmě až po samotném brutálním tyranovi, je ovšem chování matky Simony T. Ta totiž brutálnímu jednání svého přítele, který jí mlátil vlastní dítě, jen nečinně přihlížela. Celou věc podle svých slov nenahlásila ze strachu právě o synka.

„Kluk ho nechtěl poslouchat, tak ho za to mlátil, netušila jsem, že to dojde takhle daleko. Bála jsem se, že by mi malýho vzala sociálka, kdybych to nahlásila,“ řekla matka Blesku.

Na první pohled spokojená rodinka, ve skutečnosti Josef K. tříletého chlapečka...

Na první pohled spokojená rodinka, ve skutečnosti Josef K. tříletého chlapečka týral a matka Simona T. jen nečinně přihlížela.

Paradoxem je, že Simona T. na sociálních sítích vystupovala jako snad ta nejstarostlivější matka vesmíru. Například tři dny před smrtí syna sdílela fotku brečícího dítěte s citátem: „Až budeš mít pocit, že je všechno špatně, mámo, táto, obejmi svoje dítě. Dokud je tu živé a zdravé, všechno ostatní jsou jen malichernosti.“

Tento příspěvek sdílela Simona T. tři dny předtím, než nechala utýrat svého...

Tento příspěvek sdílela Simona T. tři dny předtím, než nechala utýrat svého syna.

O dva dny dříve zase sdílela reportáž o tom, že by pro malé děti mohlo být kvůli pesticidům nebezpečné pití ovocného čaje. Varovat před pitím ovocného čaje ve chvíli, kdy vám přítel zvlášť brutálním způsobem bije dítě, to chce hodně silný žaludek. Kromě toho také Simona T. oslavovala i návrh na zpřísnění trestů za týrání zvířat.

Simona T. se svým synem, kterého později nechala brutálně utýrat.

Simona T. se svým synem, kterého později nechala brutálně utýrat.

Zvláště prapodivným krokem je, že si do úvodních informací na svém profilu zaznamenala datum úmrtí syna. Vedle data jeho narození a ještě dalšího neznámého data tak pod jejím profilovým obrázkem svítí dva fialové úmrtní křížky s datem 16. února 2019.

Simona T. se svým synem, kterého později nechala brutálně utýrat.

Simona T. se svým synem, kterého později nechala brutálně utýrat.

Zajímavé je i to, že Simona dříve nahrávala spoustu společných fotografií se svým dítětem, jenže na sklonku loňského roku s tím zničehonic přestala. Začal snad právě tehdy její přítel malého chlapečka mlátit tak, že ho nemohla ukazovat na fotografiích?

Postava Simonina přítele a tedy i tyrana, který chlapečka zřejmě umlátil k smrti, je trochu záhadná. Simona má na Facebooku dva profily a u každého je uveden jiný partner: prvním je Josef K. a druhým Josef T. Pod oběma jmény se ale ve skutečnosti skrývá jedna a ta samá osoba.

To je on. Josef K. brutálně utýral tříletého synka své přítelkyně.

To je on. Josef K. brutálně utýral tříletého synka své přítelkyně.

Všechny profily dvou tyranů se už šíří internetem. A vzhledem k tomu, že je většina jejich příspěvků otevřená, dávají tisíce lidí průchod své zlosti, oběma přejí tu nejhorší smrt a nechávají jim výhrůžné vzkazy. Dokonce se začala šířit i internetová petice žádající pro oba dva nejhorší možné tresty. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:40 20. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  69
 • Trapas
  62
 • Super
  19
 • Cože
  16
 • Haha
  14
 • Sladký
  13
Komentáře