jít naiDNES.cz

Válka rodin se dotkne i pohřbu. Holčičky a jejich maminku pohřbí nejspíše zvlášť

Žena a její dcerky sice zemřely společně, pohřbí je ale nejspíše zvlášť. Pozůstalí po tragicky zemřelých holčičkách a řidičce, která v pátek z dosud nezjištěných příčin vjela na Liberecku do protisměru a srazila se s popelářským vozem, se nejspíše nedomluví na společném pohřbu. To alespoň vyplývá ze slov ženiny starší dcery, s níž Expres mluvil!

Vjela matka holčiček v pátek odpoledne do protisměru, čímž způsobila nejen svou smrt, ale i svých dvou dcer schválně, nebo šlo o nešťastnou náhodu? To je otázka, na jejíž odpovědi se nedokáže shodnout ani její rodina.

Zatímco ženina nejstarší dcera společně s otcem holčiček tvrdí, že matka v minulosti vyhrožovala, že něco podobného udělá, a muž měl dokonce v srpnu letošního roku o svých obavách informovat příslušné úřady, rodiče řidičky si neumí představit, že by jejich dcera dobrovolně sprovodila z tohoto světa své dvě milované dcerky.

Naopak tvrdí, že byla plná života a odhodlaná zabojovat a získat holčičky zpět do své péče.

Válka v rodině nezuří jen kvůli vyjádření ženiny starší dcery, ve při jsou příbuzní již řadu měsíců.

Vztahy mezi námi nebyly dobré už od začátku sporu o děti. Věřím ale, že se to urovná. Naděje umírá poslední,“ říká Marie Hanousková, která už nyní ale ví, že na pohřeb vlastní matky pozvaná nebude.

„Mámu pochovají určitě prarodiče. Ráda bych na pohřbu byla, ale myslím si, že mě nepozvou,“ sdělila nám dívka, která se po rozchodu své matky s otčímem rozhodla žít právě s ním. Otčím podle ní bude organizovat pohřeb jejích sestřiček.

„Z právního hlediska by pohřeb dětí měl zařizovat jejich otec. Přesné informace ale nemám,“ sdělila nám dívka, která prozradila, že její maminka měla před nehodou kontaktovat její sestru.

„Máma poslala sestře půl hodiny před nehodou nezvyklou SMS, bez žádné předchozí konverzace, na kterou by ta zpráva navazovala. Pak se stala ta nehoda,“ sdělila nám Hanousková, jež je nyní terčem nenávistných útoků.

Manžel její tety měl dokonce naznačit, že s ní otčím manipuluje. Dost drsně zaútočil i na otce zemřelých dívek.

„Martin Konůpek je manipulátor a psychický násilník. Zmanipuloval  jsi a nadále manipuluješ se staršími dcerami, a to i mediálně. Konůpku, ty zvíře, jestli čteš tyto řádky, věř, že použijeme všechny možné zákonné prostředky k tomu, abys byl potrestán za to, co jsi způsobil. Nikdy ti o děti nešlo, ale pouze o sebe a jak potrestat mámu svých dětí. Obral jsi ji o všechny peníze a pak jsi ji donutil k tomu, aby odešla z tvého baráku, který ti pomáhala rekonstruovat. Jsi majetnická bestie, která způsobila neskutečnou bolest tolika lidí. S nejstarší dcerou opět manipuluješ ke svým účelům. K čemu ti to je? Čím ti je zavázaná? Děláš jí ve Škodovce vedoucího, tak ji zneužíváš ve svůj prospěch? Bojí se tě?“ ptá se Aleš Krištof, podle Marie Hanouskové manžel její tety.

„Je neskutečně drsné, co všechno lidé nevymyslí, jenom aby ublížili. Lidé se jejich komentáře potom chytají,“ sdělila nám dívka, která ale své rodině z matčiny strany nic nevyčítá.

„Jsou zarmoucení, stejně jako my. Všechny nás to zasáhlo. Já ale neřekla nic špatného na rodinu z matčiny strany. Toto nenávistné jednání mě bolí,“ uzavřela.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat