Pondělí 17. února 2020, svátek má Miloslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Válka rodin se dotkne i pohřbu. Holčičky a jejich maminku pohřbí nejspíše zvlášť

  Žena a její dcerky sice zemřely společně, pohřbí je ale nejspíše zvlášť. Pozůstalí po tragicky zemřelých holčičkách a řidičce, která v pátek z dosud nezjištěných příčin vjela na Liberecku do protisměru a srazila se s popelářským vozem, se nejspíše nedomluví na společném pohřbu. To alespoň vyplývá ze slov ženiny starší dcery, s níž Expres mluvil!

  Vjela matka holčiček v pátek odpoledne do protisměru, čímž způsobila nejen svou smrt, ale i svých dvou dcer schválně, nebo šlo o nešťastnou náhodu? To je otázka, na jejíž odpovědi se nedokáže shodnout ani její rodina.

  Zatímco ženina nejstarší dcera společně s otcem holčiček tvrdí, že matka v minulosti vyhrožovala, že něco podobného udělá, a muž měl dokonce v srpnu letošního roku o svých obavách informovat příslušné úřady, rodiče řidičky si neumí představit, že by jejich dcera dobrovolně sprovodila z tohoto světa své dvě milované dcerky.

  Naopak tvrdí, že byla plná života a odhodlaná zabojovat a získat holčičky zpět do své péče.

  Válka v rodině nezuří jen kvůli vyjádření ženiny starší dcery, ve při jsou příbuzní již řadu měsíců.

  Vztahy mezi námi nebyly dobré už od začátku sporu o děti. Věřím ale, že se to urovná. Naděje umírá poslední,“ říká Marie Hanousková, která už nyní ale ví, že na pohřeb vlastní matky pozvaná nebude.

  „Mámu pochovají určitě prarodiče. Ráda bych na pohřbu byla, ale myslím si, že mě nepozvou,“ sdělila nám dívka, která se po rozchodu své matky s otčímem rozhodla žít právě s ním. Otčím podle ní bude organizovat pohřeb jejích sestřiček.

  „Z právního hlediska by pohřeb dětí měl zařizovat jejich otec. Přesné informace ale nemám,“ sdělila nám dívka, která prozradila, že její maminka měla před nehodou kontaktovat její sestru.

  „Máma poslala sestře půl hodiny před nehodou nezvyklou SMS, bez žádné předchozí konverzace, na kterou by ta zpráva navazovala. Pak se stala ta nehoda,“ sdělila nám Hanousková, jež je nyní terčem nenávistných útoků.

  Manžel její tety měl dokonce naznačit, že s ní otčím manipuluje. Dost drsně zaútočil i na otce zemřelých dívek.

  „Martin Konůpek je manipulátor a psychický násilník. Zmanipuloval  jsi a nadále manipuluješ se staršími dcerami, a to i mediálně. Konůpku, ty zvíře, jestli čteš tyto řádky, věř, že použijeme všechny možné zákonné prostředky k tomu, abys byl potrestán za to, co jsi způsobil. Nikdy ti o děti nešlo, ale pouze o sebe a jak potrestat mámu svých dětí. Obral jsi ji o všechny peníze a pak jsi ji donutil k tomu, aby odešla z tvého baráku, který ti pomáhala rekonstruovat. Jsi majetnická bestie, která způsobila neskutečnou bolest tolika lidí. S nejstarší dcerou opět manipuluješ ke svým účelům. K čemu ti to je? Čím ti je zavázaná? Děláš jí ve Škodovce vedoucího, tak ji zneužíváš ve svůj prospěch? Bojí se tě?“ ptá se Aleš Krištof, podle Marie Hanouskové manžel její tety.

  „Je neskutečně drsné, co všechno lidé nevymyslí, jenom aby ublížili. Lidé se jejich komentáře potom chytají,“ sdělila nám dívka, která ale své rodině z matčiny strany nic nevyčítá.

  „Jsou zarmoucení, stejně jako my. Všechny nás to zasáhlo. Já ale neřekla nic špatného na rodinu z matčiny strany. Toto nenávistné jednání mě bolí,“ uzavřela.

  Fotogalerie

  Premium

  Karlův most je jen most, stěžují si turisté. Kritika nešetří ani další památky

  Do Česka loni přijel rekordní počet turistů. Památky si u nich leckdy vysloužily i bizarní recenze na internetu,...

  Premium

  Podivné zrcadlo z Turnova letí ke Slunci. Česká laboratoř se musela ukázat

  Ke Slunci odstartovala sonda se speciálním zrcadlem pro sledování korony. Vyvinuli jej čeští výzkumníci v Turnově....

  Premium

  Češi bydlí stále častěji ve sklepech. K extrémním řešením je nutí drahé nájmy

  Nedostupné bydlení nutí Čechy ke stále extrémnějším řešením bytové situace. Zejména v největších městech už lidé míří i...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 17. února 2020, svátek má Miloslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz