Vémolova Lela o plastikách: Moje poprvé bylo v osmnácti, byla jsem plochá a smutná

27. listopadu 2018
Někteří se operací bojí jako čert kříže, slovenská sexbomba Lela Ceterová (29), která tvoří pár s českým MMA bijcem Karlosem Vémolou, ale „pod kudlu“ chodí poměrně často a dá se říct, že i ráda. Pro Expres.cz tato playmate modelka zavzpomínala, jaké bylo její poprvé na operačním sále.

Lela Ceterová podstoupila svou poslední plastickou operaci před několika dny. V Budapešti si nechala upravit svůj už tak dosti gigantický hrudník.

Na první plastiku šla Lela ihned, jak dovršila plnoletost. „Bylo mi osmnáct a plánovala jsem to delší dobu, vlastně už od základní školy,“ svěřila se nám Lela.

„Velmi mě trápilo, že jsem měla malá prsa. Byly to takové lentilky pod kobercem,“ říká se smíchem slovenská modelka, pro kterou byl prý tehdy velký problém i nákup podprsenky.

Takto vypadala Lela den po operaci.

„Dodnes si pamatuji, jak jsem se probudila z narkózy a smála jsem se i přes tu bolest. Byla jsem moc šťastná. Doktor tehdy kroutil hlavou, že jeho nejmladší pacientka měla takovou odvahu a ještě se po zákroku usmívala,“ zavzpomínala na své poprvé Lela.

Lela ve spodním prádle.

Kromě prsou si nechala například také nos, rty a zuby. Další úpravy v blízké budoucnosti ale modelka neplánuje. Dost možná i z toho důvodu, že nepříliš dobře snáší narkózu.

Lela a její výstřih.

Plastické operace jsou drahá záležitost a Lela si navíc potrpí na kvalitu. Je tedy zřejmé, že do svého těla už sexy Slovenka investovala velké peníze. 

„Už to raději ani nepočítám,“ říká.

Takto vypadá Lela dnes.

Pro mnoho lidí je její záliba v plastických operacích nepochopitelný extrém. Jiného názoru je ovšem její miláček a obávaná MMA mlátička Karlos Vémola. Ten říká, že silikonové prsatice jsou přesně podle jeho gusta a přirozenou krásu přenechá jiným. Zdá se, že ti dva k sobě prostě patří!

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 středa 27. března 2019. Anketa je uzavřena.

  • 59
  • 21
  • 16
  • 15
  • 14
  • 13
Komentáře