Rodinný vtípek černošského herce narazil na politickou korektnost hlupáků. Prý je rasista

29. prosince 2016
Černošský seriálový herec Lance Gross se na Vánoce pochlubil rodinnou fotkou se svými sourozenci a jejich partnery. Místo radosti fanoušků se však stal Gross obětí aktivistů za politickou korektnost. Ti ho, ač je sám černé pleti, označili za rasistu, který diskriminuje černochy.

Lance Gross patří k oblíbeným americkým seriálovým hercům. Možná ho neznáte podle jména, ale jeho obličej vám bude povědomý ze seriálů jako Chirurgové, Opalá díra nebo House of Payne. Sympatický černoch se chtěl na Vánoce podělit o rodinnou fotku, ale se zlou se potácel.

Gross na svém Instagramu sdílel fotku, na které je se svými sourozenci a jejich partnery. Herec se chtěl s fanoušky podělit o rodinnou pohodu a pozdravit je o Vánocích. Místo radosti však sklízí hněv aktivistů za politickou korektnost.

Na fotografii sedí Gross spolu se svými třemi bratry a každý drží svou manželku. Vedle nich sedí jejich osamocená sestra Traci. A právě to pobouřilo politicky korektní aktivisty, podle kterých je Lance Gross rasista a sexista protože se na fotce straní černé dívky.

„Na téhle fotce je vidět, jak má vymytý mozek a jak bílé privilegium opět vítězí,“ napsal pod fotku jeden z aktivistů. Další šli ještě dál a kromě absurdních obvinění z rasismu, sexismu a diskriminace přidali výzvy k bojkotu Grossovy tvorby a apelování na producenty, aby herce již nikdy neobsazovali.

Sama Traci Grossová nechápe, co vyhroceným aktivistům vadí. „Ti pitomci vůbec nevědí o co jde, je to takový náš rodinný vtípek. Bráchové jsou ženatí a já svobodná a tak vždycky na fotce sedím se zasmušilým výrazem vedle nich. Ať si ti lidé hledí svého a necpou se nám do života,“ vyjádřila se ke kauze Grossova sestra.

Ani sám herec nenechal aféru jen tak a na sociální síti poslal svým kritikům jasný vzkaz. Na něm je obrázek legendárního rappera Tupaca Shakura se vztyčeným prostředníčkem a popiskem: „Tohle je všechno, co můžu k těm vašim ignorantskejm sra*kám dodat.“

Lance Gross takto uzavřel kauzu, která opět ukázala, jak jsou aktivisté za politickou korektnost ochotní pro prosazení svých myšlenek udělat prakticky cokoliv.

Fotogalerie


Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:09 pátek 28. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 40
  • 37
  • 20
  • 16
  • 10
  • 9
Komentáře