Horor v Dolních Chabrech: 14letý chlapec měl pobodat ženu a jejího syna! Policie ho dopadla

28. dubna 2021
Kriminalisté z mordparty vyšetřují trestný čin, k němuž došlo v noci z úterý na středu v pražských Dolních Chabrech. V jednom z tamních rodinných domů měl teprve čtrnáctiletý chlapec pobodat svého kamaráda i jeho matku. Útočník z místa činu utekl, pátrali po něm policisté i vrtulník, který pročesával Ďáblický háj. Adam B., po němž policisté v souvislosti s útokem vyhlásili pátrání, byl ve středu dopoledne nalezen poblíž místa činu. Byl zraněný a skončil v nemocnici.

Podle informací TV Nova měla policie čtrnáctiletého chlapce nalézt na zahradě jednoho z vedlejších domů. Adam měl být zraněný, na místo pro něj přijela sanitka.

Jeden ze sousedů pro televizi uvedl, že chlapec u svého kamaráda občas přespával. Podle dostupných zpráv je možné, že se mohl do domu vloupat, tuto informaci ale policie nepotvrdila.

Podle serveru Blesk.cz se hororová scéna odehrála v noci na středu v jednom z domů v Ploskovické ulici. 

Žena a její syn, kteří byli pobodáni, skončili v péči záchranářů a následně byli ve vážném stavu převezeni do nemocnice. 

Pachatel, jímž má být podle dosud nepotvrzených zpráv z místa činu teprve čtrnáctiletý chlapec, z místa utekl a schovával se. Výše uvedený server uvádí, že pobodaný mladík byl v kamarádském vztahu s útočníkem.

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:41 čtvrtek 26. srpna 2021. Anketa je uzavřena.

  • 40
  • 27
  • 14
  • 13
  • 8
  • 7
Komentáře