Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

RP

Nevim jaky smysl ma tento clanek. Negativni reklama? Dehonestace osoby? Nevim. At si kazdy dela co umi. Drzim palce pane Moravče.

Foto

Par tisic zajemcu sezene.Dilem to budou ti,co se budou chtit honosit svou urovni,ze sleduji kvalitni diskusni porad a pro castka bude pro ne marginalni.Par lidi bude z branze a bude je zajimat styl a budou hledat co z toho vyuzit pro vlastni propagaci.Mezi obycejnymi lidmi bude zajemcu mene.Politika nebavi a platit za ni tolik,kolik stoji placena tv pro zabavu se nikomu nebude chtit.Cas ukaze na kolik o Moravce bude zajem a nebo zda upadne v zapomneni.