jít naiDNES.cz

V Brně v noci zkolaboval muž, neuvěříte, co udělal kolemjdoucí!

Muž ležícího pomočil! | foto: ftv prima

V Brně v noci došlo k nechutnému incidentu. Na ulici totiž v zkolaboval muž a zůstal bezvládně ležet na chodníku, jak zachytila bezpečnostní kamera. Co je ale horší, je to, co udělal muž, který o chvíli později procházel kolem. Nejenže se nezajímal, jestli nemá bezvládný člověk před ním zdravotní potíže, ale ještě mu provedl něco nepochopitelného!

Brněnští strážníci zaznamenali na videu z bezpečnostní kamery důkaz naprosté lidské bezohlednosti a hyenismu. Když jistý muž omdlel v noci na ulici a zůstal tam ležet na chodníku zcela mimo sebe, určitě netušil, že je to jediná smůla, která ho potká.

O chvíli později místem totiž procházel jiný člověk, který přišel přímo k ležícímu muži. Zpočátku to vypadalo, že jde zjistit, zda nešťastník na zemi nepotřebuje pomoc, nicméně bezpečnostní kamera zachytila, co se ve skutečnosti stalo. Kolemjdoucí jej totiž celého pomočil! Ihned poté místo opustil, aniž by své oběti poskytl pomoc.

Strážníci nevěřícně kroutili hlavou a ihned poté na místo vyrazili. Pomočený muž byl stále v bezvědomí, naštěstí se však ukázalo, že nemá žádné zdravotní potíže, jen je namol opilý. Strážníci jej tedy dopravili na záchytnou stanici, kde se ze svého alkoholovému opojení vyspal. Oproti tomu nechutný kolemjdoucí, kterého policisté vystopovali podle záznamu z kamer velmi snadno, nebyl své jednání schopen nijak vysvětlit. Hrozí mu nyní pokuta ve výši až 20 tisíc korun. Nad jeho činem však zůstává rozum stát!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:03 3. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Tvl
  15
 • Super
  13
 • Haha
  13
 • Cože
  10
 • Sladký
  10
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat