Rána pro feťačku Katku: Vyhodili ji z metadonového programu, teď opět fetuje a žebrá

Život nejslavnější české narkomanky Kateřiny Bradáčové (41), kterou znáte z časosběrného dokumentu od Heleny Třeštíkové, dostal další ránu. Katka byla totiž kvůli své neukázněnosti vyloučena z metadonového programu! Čím se provinila?

Server eXtra.cz přinesl zpověď Katčiny kamarádky, podle které to se slavnou narkomankou nevypadá vůbec dobře.

Byla prý vyloučena z programu, který jí zaručuje každodenní a hlavně bezplatné dávky metadonu, který jí nahrazuje heroin. Důvod? Katka se zase ve velkém vrátila k drogám, konkrétně k pervitinu a heroinu, a údajně i odmítla detoxikační kúru.

„Bylo jí nabídnuto, aby došla na detox, jenže se na to vykašlala. A tak dostala stopku na tři měsíce. Teď si nesmí docházet pro metadon, který je zdarma a závislým pomáhá,“ nechala se slyšet Katčina kamarádka. 

„Teď žebrá, shání po lidech, co jí kdo dá, ale je zpátky na drogách, aby přežila. Není to s ní nejlepší,“ dodala ještě kamarádka nejslavnější české narkomanky.

Zajímavé je, že ještě loni Katka působila, že je „ve formě“. Jezdila na kole, usmívala se a reálně přemýšlela o tom, že se pokusí změnit svůj život plný drog k lepšímu. 

Teď se bohužel zdá, že její další pokus bude opět ohodnocen coby neúspěch.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:05 18. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Tvl
  21
 • Super
  11
 • Cože
  11
 • Haha
  8
 • Sladký
  6
Komentáře