Čivavu vyhodil z okna schválně, rozhodl soud. Trest pro fotbalistu je ale směšný

Havířovský fotbalista Karel Skoupý zabil čivavu. Proč? | foto: Koláž Expresu

Chladnokrevně zabil nebohou čivavu a teď za to bude pykat! Pětadvacetiletý havířovský fotbalista Karel Skoupý v noci z 5. na 6. srpna vyhodil z okna psa, který patřil matce jeho partnerky. Údajně se mělo jednat o mstu, se svou přítelkyní se měl hráč Havířova pohádat. Za brutální čin dostal Skoupý roční trest s třicetiměsíční podmínkou a ještě musí zaplatit 4500 korun majitelce psa.

Šestiletou fenku čivavy zrovna hlídala Skoupého přítelkyně. Její matka byla totiž na dovolené. Fotbalista čivavu chladnokrevně vyhodil z okna a nebohé zvíře tento pád nepřežilo.

Skoupý měl původně tvrdit, že se situace odehrála jinak, než bylo v médiích prezentováno. Pes ho prý kousl, a proto ho odhodil

Této historce ale nevěřil soud, který dal talentovanému sportovci roční trest s třicetiměsíční podmínkou. 4500 korun navíc mladý fotbalista bude muset zaplatit jako odškodné paní Martině Římanové, které čivava patřila.

S tím je spokojená majitelka čivavy, které se prý Skoupý dodnes neomluvil.

„Úplně nejspokojenější jsem, že tady mám napsané černé na bílém, že ji zabil úmyslně. On se předtím vymlouval, že to bylo nešťastnou náhodou,“ líčila Martina Římanová pro Krimi zprávy.

Fotbalista zabil čivavu.

Fotbalista zabil čivavu. Teď za to bude pykat.

Kromě tohoto postihu může Skoupého mrzet také ten fakt, že kvůli vyhození čivavy přišel o místo v havířovském klubu.

„Byl to pro mě šok. Ráno jsem mu volal a oznámil jsem mu, že u nás skončil. Nemohl jsem jinak. Jde také o přístup k výchově mládeže. Takový vzor v klubu rozhodně nechceme. Krom toho jsme s ním nebyli spokojení ani po fotbalové stránce. Spíše seděl na lavičce,“ uvedl pro Havířovský deník předseda MFK Havířov Bronislav Šimša.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:01 3. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Cože
  14
 • Tvl
  11
 • Haha
  8
 • Trapas
  8
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat