Karlův kluk? Šlechtična tvrdí, že má syna se Schwarzenbergem. Ten to zarytě odmítá

Vidíte tu podobu? Markraběnka Zita Pallavicini tvrdí, že chlapec vlevo je synkem Karla Schwarzenberga. Ten to ale zarytě odmítá. | foto: InstagramProfimedia.cz

Vztahy spolu prý mají výborné, na jedné zásadní věci se ale neshodnou. Šlechtična Zita Pallavicini tvrdí, že z jejího románku s Karlem Schwarzenbergem vzešel dnes osmnáctiletý syn Eduard, jenže čestný předseda TOP 09 něco takového zarytě odmítá. Markraběnka s knížecími předky z Itálie či Rakouska teď ale na Instagramu zveřejnila sérii fotografií ze synova dospívání. Nejenže byl Schwarzenberg přítomen jeho křtu, zarážející je především jejich podoba. Má snad kníže nemanželského syna?

Jedna z předních postav evropské aristokracie Zita Pallavicini rozhodně není nafoukanou komtesou, která by se zavřená na zámku nechala obskakovat služebnictvem. Naopak, je aktivní na sociálních sítích a nedávno vydala knihu se sympatickým názvem Deník šílené markraběnky.

Kromě mnoha dalšího v ní Pallavicini píše i o šestiletém románku s knížetem a dnes poslancem za TOP 09 Karlem Schwarzenbergem. Podle svých slov ho bezmezně milovala, a dokonce se kvůli němu měla pokusit o sebevraždu. Kníže se pak vrátil ke svojí exmanželce Therese, s níž je dodnes, s Pallavicini ale stále udržuje přátelství. Jenže to má háček.

Šlechtična si totiž už od krachu jejich mileneckého vztahu stojí za tím, že se Schwarzenbergem otěhotněla a že právě on je otcem jejího osmnáctiletého syna Eduarda. To ale politik naopak zarytě odmítá. Jenže Pallavicini se odmítá nechat jen tak odbýt.

Vidíte tu podobu? Markraběnka Zita Pallavicini tvrdí, že chlapec vlevo je...

Zita Pallavicini (vlevo) se svou dávnou láskou Karlem Schwarzenbergem

„Myslím, že na popud své ženy tehdy nechal udělat testy otcovství, ale já jsem se jejich výsledek vlastně nikdy nedozvěděla. Tyhle věci mezi námi stále čekají na rozhřešení, musíme to dát nějak do pořádku, ne kvůli mně nebo Karlovi, ale jde hlavně o právo toho dítěte,“ řekla Pallavicini nedávno časopisu Téma.

Během včerejška, v den Eduardových osmnáctých narozenin, pak markraběnka svůj boj za Schwarzenbergovo přiznání se k otcovství popíchla znovu. Na Instagramu zveřejnila sadu fotek, která je jakýmsi průřezem synova dospívání, a je třeba říct, že minimálně na pohled se lze přiklánět k její verzi. 

Vidíte tu podobu? Markraběnka Zita Pallavicini tvrdí, že chlapec vlevo je...

Je Eduard synem Karla Schwarzenberga? Podoba v jejich tvářích znát je.

Syn Eduard se totiž právě Schwarzenbergovi až nápadně podobá! Kromě toho je fotkách i synův křest, jehož se kníže zúčastnil a měl ho dokonce pomáhat připravit.

Vidíte tu podobu? Markraběnka Zita Pallavicini tvrdí, že chlapec vlevo je...

Schwarzenberg při křtu Eduarda

„Musím říct, že jak Eduard dospívá, podobá se mu víc a víc i povahou. A vidím i na lidech, kteří mě dřív odsuzovali, jak jsou v rozpacích, když Eduarda vidí,“ prohlásila Pallavicini nedávno v rozhovoru pro web Proženy.cz.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat