Prezidentský kandidát drze na Zemana: „Ať si chlapec šetří chatrné zdraví!“

Seriálový herec, producent a divadelní scénárista Michal Gulyáš se rád vyjadřuje k politické situaci v naší republice. Dokonce se po hluboké úvaze rozhodl kandidovat na úřad prezidenta, aby se podle svých slov postavil do cesty „českým miliardářům a jejich národní reality show“ v jeho přímé volbě. Nyní zasadil jeden ze svých politických úderů i Miloši Zemanovi, kterého se svého času zastával.

K prezidentovi republiky byl prý loajální do té chvíle, dokud se nerozhodl pro opětovnou kandidaturu. V té vidí zájem novodobých feudálů. „Vím, jak by měl vypadat prezident. On – a ani nikdo z dalších kandidátů – ale tak pro budoucnost nevypadá. Není to peloton, je to říčná smečka, která se jistě rozmnoží,“ podělil se o svůj náhled na věc v Parlamentních listech.

Když se minulý rok řešila kauza nevyznamenání Jiřího Bradyho a herci v divadle Archa při natáčení Show Jana Krause dali najevo co si myslí o praktikách Hradu a jeho hlavy, zveřejnil Gulyáš video, kde se drsně opřel do hereckých kolegů a nazval je pitomci. Nyní už se proti Zemanovi vymezuje naprosto zřejmě.

„Vládl tady někdo za posledních 28 let tvrdě, ale spravedlivě? Řekněte si jedno jediné jméno... a já vám za ně dám deset korun. Za víc stát nebude, protože pod povrchem nakonec najdete žluklé máslo,“ říká bez okolků kandidát na prezidenta, který hodlá se svým týmem objíždět republiku v dodávce.

A své si myslí i o Zemanově neochotě se účastnit volebních debat: „Co se diskusí týče, Zeman tam nejde ne z toho důvodu, aby nekomentoval protikandidáty, nebo kontroval. Nejde tam, protože to je pro něj výhodné. Politickou podporu profesionálů má totiž zajištěnou, propagaci zaplacenou, ovečky mu v ohrádce také békají, a proto má pravdu. Ať si chlapec šetří chatrné zdraví.“

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:05 18. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  55
 • Super
  22
 • Haha
  13
 • Tvl
  13
 • Sladký
  11
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat