jít naiDNES.cz

Kdo je Ind, s nímž mají všichni v Praze fotku? Just Sul si střílí z předsudků i celebrit

Šílený Ind Just Sul baví celý svět. | foto: Instagram

Vypadá jako pákistánský stánkař, pochází z Indie, ale žije v Zambii a dělá tam mechanika. Ve skutečnosti zná šíleného Inda Justa Sula celý svět, dokonce ho sledují celebrity jako Katy Perry či Nicki Minaj. Proč? Jde o vtipálka, který krátkými videi na Instagramu dokáže rozesmát snad úplně kohokoliv. I proto se právě on stal jednou z největších hvězd udílení cen Global Social Awards v Praze a každý si s ním chtěl ulovit selfie. Kde se Just Sul vzal?

Je mu čtyřiačtyřicet let, pochází z Indie a pracuje jako mechanik v chudé africké Zambii. Just Sul má všechny předpoklady být zapšklým chlapíkem středního věku, jenže ve skutečnosti jde o potrhlého blázna, který baví celý svět.

Před čtyři lety na Instagramu zveřejnil video, které rozesmálo jeho přátele. Justa Sula v tu ránu bavičské řemeslo chytlo, a tak začal komických videí přidávat víc a víc. Dodnes nasbíral neuvěřitelných 4,3 milionu followerů a sledují ho dokonce i světové celebrity, od zpěváků až po sportovce.

Jejich pozornost si získal hlavně tím, že je jednoduše paroduje.

A to jedinečným stylem, navíc když kníratý, pupkatý a věčně veselý Ind napodobuje třeba Justina Biebera, zákonitě to musí být legrace už sama o sobě.

Just Sul jako MMA bijec Connor McGregor.

Just Sul jako MMA bijec Conor McGregor

Just ze sebe rád dělá drsňáckého rapera, namakanou mlátičku nebo třeba fotbalistu. Lionel Messi nebo Cristiano Ronaldo jsou v jeho podání k popukání. 

Když mezi střelenými fotkami šíleného Inda narazíte na detaily ženského poprsí v obřím výstřihu, nějak prostě tušíte, že jde ve skutečnosti o Justův zadek.

Just Sul je prostě král!

Just Sul je prostě král!

S přehnanou rasovou či genderovou korektností dnešní doby samozřejmě u tohohle šíleného komika nepočítejte.

Legraci si dělá třeba z předsudků o Indech. Ono první video, jímž rozesmál všechny kamarády a odstartoval svoji bavičskou kariéru, se jmenuje Celý den negrem.

Just Sul dokáže zparodovat úplně kohokoliv.

Just Sul dokáže zparodovat úplně kohokoliv.

Hodně zajímavé je, že ve skutečnosti nikdo neví, jak se Just Sul jmenuje doopravdy. Ačkoliv už se jeho fanouškovská základna počítá na miliony, daří se mu svou pravou identitu tajit.

Just Sul vypadá víc jako Tupac než samotný Tupac.

Just Sul vypadá víc jako Tupac než samotný Tupac.

Zmínit je třeba i jeho skromnost.

Ačkoliv je Just Sul celebritou, na sociálních sítích si nepochybně vydělá pořádný balík a díky svým rapovým kouskům si vysloužil třeba i místo na titulní stránce amerického hip-hopového magazínu XXL, stále přes den pracuje jako mechanik a elektrický inženýr ve firmě otcova kamaráda.

Just Sul jako opálený svalovec.

Just Sul jako opálený svalovec

I pokud nejste zrovna typem, který by sjížděl Instagram a sledoval život tamních influencerů, na profil Justa Sula si rozhodně udělejte čas.

Protože to vážně stojí za to.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat