Romantika podle ‚Prcka‘: Čeká ho doživotí, ale směje se soudci a mává manželce!

Prcek Guzmán byl uznán vinným z několika vražd, únosů nebo pašování drog. S krásnou manželkou si u soudu vyměňovali láskyplná gesta! | foto: Profimedia.cz

Přímo romantická scéna se odehrála u brooklynského soudu, kde čelí narkobaron Joaquín Guzmán obvinění z několika vražd, únosů, uplácení a pašování drog. Ačkoliv ho porota uznala vinným a i nejnižší trest bude znamenat doživotí, obávaný Prcek se nejprve vysmál soudci a hned nato se láskyplně pozdravil s manželkou. Bývalá královna krásy mu odpověděla emotivním dotykem na srdci!

Třiatřicet brutálních vražd, několik únosů, uplácení a pašování desítek tun drog. Takovému výčtu obvinění čelí u newyorského soudu dřívější šéf mexického kartelu Sinaloa Joaquín Guzmán, a co je zásadní, včera byl uznán vinným ve všech desíti bodech obžaloby.

Pro obávaného narkobarona, kterému se pro malý vzrůst přezdívá Prcek, to znamená jediné, ať bude výše trestu jakákoliv, zbytek života stráví za mřížemi. Drtivou většinu lidí by takový verdikt srazil na kolena, jenže El Chapo reagoval úplně jinak. Soudci se v podstatě vysmál!

Jak popsala CNN, celá soudní síň poslouchala čtení verdiktu se zatajeným dechem. Jediný Guzmán se prý tvářil, že se ho celá věc vůbec netýká a je mu tak nějak jedno.

Joaquín Guzmán v rukou agentů.

Joaquín Guzmán v rukou agentů

Když odcházel ze soudní síně, jeho tvář zdobil široký úsměv a nadšeně, jako klučina jdoucí poprvé do školy, mával svojí půvabné manželce, bývalé královně krásy Emmě Coronelové, která navštěvuje každý jeho soud. 

Sexy partnerka mu pozdrav oplatila a na důkaz lásky si položila ruku na srdce.

Kdyby Guzmán nebyl mnohonásobný vrah, byla by to scéna jako z telenovely!

Emma Coronelová u soudu všechny přesvědčila, že stojí za svým manželem.

Emma Coronelová u soudu všechny přesvědčila, že stojí za svým manželem.

„Po vyřčení verdiktu byl v extrémně optimistické náladě. Je to bojovník a ještě zdaleka neskončil,“ vysvětlil Guzmánův úsměv jeden z jeho právníků. 

Věří snad Prcek, že si stejně jako vysoce postavené mexické úředníky podmaní i americkou spravedlnost, případně že zopakuje jeden ze svých pověstných útěků z vězení? 

Komentáře

Mohlo by vás zajímat