Tenista Jiří Veselý: Vážná nehoda na D4! Jeho BMW je na odpis! V autě měl syna (3 měsíce)

1. srpna
Tenista Jiří Veselý (28) měl v neděli dopoledne vážnou nehodu na dálnici D4. Se svým luxusním vozem značky BMW ve více než stokilometrové rychlosti vylétl z dálnice a naboural do stromu. Podle dostupných informací v autě seděla Veselého manželka Denisa (25), dcera Sofie (2) a syn Patrik (3 měsíce).

O nedělní nehodě na dálnici D4 jako první informoval server Pribram.cz, který uvádí, že řidič BMW nezvládl na 38. kilometru jízdu po mokré vozovce, vyjel z dálnice a narazil do stromu. 

Při bouračce, která se odehrála ve směru na Prahu poblíž obce Dlouhá Lhota, podle výše uvedeného webu došlo ke zranění dvou dospělých osob. Dvě malé děti byly převezeny do nemocnice z čistě preventivních důvodů.

Deník Blesk poté s odvoláním na své zdroje uvedl, že za volantem bílého BMW byl tenista Jiří Veselý.

„Ano, řídil Jiří Veselý a v autě byla celá jeho rodina,“ potvrdil deníku Karel Tejkal, mluvčí daviscupového týmu, který také upřesnil, co bylo příčinou havárie.

„K nehodě došlo poryvem větru v rychlosti kolem 110 kilometrů za hodinu. Naštěstí všichni vyvázli bez vážnějších zranění,“ řekl Tejkal.

„Řidič pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy, vzhledem k mokré vozovce dostal smyk, vyjel z dálnice a narazil do stromu. Dechová zkouška u řidiče byla negativní,“ sdělila deníku Blesk policejní mluvčí Michaela Richterová.

Při tenistovi a jeho rodině stáli všichni svatí a zdá se, že nehodu naštěstí odskákal jen Veselého vůz značky BMW, který má – soudě podle videí a fotografií – totálně zdemolovaný předek a odtržené jedno kolo. 

Takhle dopadl vůz tenisty Jiřího Veselého.

Takhle dopadl vůz tenisty Jiřího Veselého.

Děti známého tenisty mají být úplně v pořádku. Do nemocnice byly převezeny jen z preventivních důvodů.

„Dva dospělí s lehkým zraněním a dvě děti bez zranění ke kontrole po dopravní nehodě byli převezeni do nemocnice Příbram,“ potvrdila mluvčí záchranářů Petra Homolová.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře