Sobota 15. března 2025, svátek má Ida
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Jen pro muže
  • Sport
  • Video
  • K+K
  • Antiyoutuber
  • jít naiDNES.cz

    Radostná novinka exministra Jiřího Pospíšila: V dubnu se mu narodí dcera! Chystá se na mateřskou

    Jiří Pospíšil a Markéta Pekarová Adamová

    Jiří Pospíšil a Markéta Pekarová Adamová | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

    Jeho soukromý život je po celou politickou kariéru zahalen otazníky, nikdy se k němu nechtěl vyjadřovat a nikdo ani za celou dobu nestál po jeho boku. Jako blesk z čistého nebe proto přichází zpráva, že se vlivný pražský politik Jiří Pospíšil (49) stane tatínkem. Podle informací Expresu se mu narodí dcera. Ta dostane jméno Meda po slavné mecenášce umění Medě Mládkové, ke které měla známá tvář TOP 09 velmi blízko.

    V prostředí pražského magistrátu už informace koluje, podle zdrojů Expresu se jí ostatně Jiří Pospíšil před kolegy nijak netají. Dokonce u některých z nich měl zjišťovat tipy, jak se o miminko starat.

    „Pan Pospíšil už vybírá sedačku pro miminko do služebního vozu. O dítěti mluví otevřeně mezi kolegy a spolupracovníky. Je vidět, že se těší, ale ještě nemá vymyšlenou mediální strategii, jak takovou zprávu zveřejní,“ řekl nám zdroj z pražského magistrátu.

    Další zdroj prozradil, že náhradní matka bývalému ministrovi spravedlnosti porodí holčičku, termín má v dubnu. Dostane jméno Meda po zesnulé mecenášce umění Medě Mládkové, ke které měl Jiří Pospíšil velice blízko.

    Meda Mládková se s Jiřím Pospíšilem velmi spřátelila.

    Expres pochopitelně kontaktoval i Jiřího Pospíšila. Telefon nezvedal, odkázal nás na SMS zprávu, na zaslaný dotaz ale následně nereagoval.

    Jeden ze zdrojů také uvedl, že si Pospíšil plánuje vzít od dubna mateřskou dovolenou. Ta by ale měla trvat pouze několik měsíců, protože se politik chystá kandidovat za koalici Spolu do Poslanecké sněmovny.

    Jiří Pospíšil

    Za TOP 09 bude dokonce dvojkou – hned za předsedkyní strany Markétou Pekarovou Adamovou. S největší pravděpodobností se tak do Sněmovny dostane. Pekarová si ho vybrala jako experta na bezpečnost.

    Fotogalerie