Nemocná Zuzana u soudu: Petra mě nenávidí, chce z něj vymačkat peníze!

U obvodního soudu pro Prahu 5 dnes probíhá další díl rozvodové ságy manželů Paroubkových, tentokrát se přou o měsíční výživné pro Petru. Ta po bývalém premiérovi požaduje více než 150 tisíc korun měsíčně, on jí však nehodlá dát ani korunu. Jiřího Paroubka přišla k soudu podpořit i bývalá manželka Zuzana, a to i přesto, že vzhledem ke špatnému zdravotnímu stavu zjevně není ve své kůži a čeká ji další operace. „Petře jde jenom o peníze, ale neměla by dostat nic,“ řekla Expresu.

V paláci Kinských dnes pokračuje rozvodové řízení mezi bývalým premiérem Jiřím Paroubkem a jeho stále ještě zákonnou manželkou Petrou. Minulý týden soud rozhodl o svěření dcery Margarity do péče matky, tentokrát projednává měsíční výživné pro Petru.

Svého bývalého manžela přišla k soudu podpořit i Zuzana Paroubková, s níž má Jiří Paroubek velice přátelský vztah. Nepůsobila však příliš ve své kůži, dorazila o holi a dost možná byla pod vlivem prášků. Expresu přiznala, že je nemocná a čeká ji další operace.

I přesto však měla dost energie na to, aby bývalému muži vyjádřila podporu. A především se zostra opřela do jeho současné manželky Petry.

Zuzanu Paroubkovou v první řadě mrzí, že se nemůže vídat s Jiřího dcerou Margaritou, kterou v minulosti učila francouzštinu. Se stavem po minulém soudu, který osmiletou dívku svěřil do péče matky, prý rozhodně není spokojena. „Ale co mám dělat, když Petra dělá naschvály a nechce nám malou půjčovat,“ povzdychla si.

Zuzana Paroubková se pořádně opřela do Petry.

Zuzana Paroubková se pořádně opřela do Petry.

Prozradila také, že její vztahy s Petrou Paroubkovou jsou hluboko pod bodem mrazu. „Mě přímo nenávidí,“ postěžovala si.

Zuzana na první pohled nebyla ve své kůži.

Zuzana na první pohled nebyla ve své kůži.

Zuzana Paroubková se však kromě osobního vztahu s Petrou vyjádřila přímo k jejím požadavkům u soudu, kde po Jiřím požaduje více než 150 tisíc korun měsíčně. A prý se nestačí divit: „Její finanční požadavky jsou šílené. Neměla by dostat nic, když pracuje. Je dobře kvalifikovaná, umí šest jazyků, dělá na Ministerstvu pro místní rozvoj, takže je na tom určitě dobře. Kolik přesně bere, to nevím, ale málo to určitě nebude,“ kroutí Zuzana hlavou.

„Jde jí jenom o peníze, vymačkat co nejvíc. Změnila se, když odešla, ale určitě to dlouho plánovala,“ dodala na adresu stále ještě zákonné manželky svého bývalého muže.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:57 středa 22. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

  • 43
  • 38
  • 19
  • 17
  • 13
  • 11
Komentáře