Paroubek přechází do útoku: Petra už pro mě není matka mého dítěte!

Petra Paroubková podala na svého manžela další trestní oznámení. Tato skutečnost prosákla kvůli hlasitějším výměnám manželů přes dveře jednací síně, kde se projednávalo první kolo rozvodového řízení Paroubkových. To od moře opáleného expremiéra viditelně rozladilo.

Tříhodinové stání u Obvodního soudu pro Prahu 5 bylo přerušeno jen jednou. Během krátké přestávky chodbou mezi novináři proběhla bledá a zasmušilá Petra Paroubková, která na otázky nereagovala. Když z jednací síně vyšel Jiří Paroubek, vypadal v dobré náladě. Oznámil, že dosud hovořila jen navrhovatelka a teď to teprve začne.

Jenže když se objevil podruhé, optimistický výraz byl pryč. Řeč navrhovatelky a její požadavky zřejmě předčily očekávání bývalého ministerského předsedy. I když se nepustil do detailů, nové trestní oznámení na svou osobu ze strany manželky potvrdil.

„Já bych to nechtěl komentovat, já myslím, že těch trestních oznámení z její strany už bylo víc a ukázala se jako fingovaná, některá, takže to další je také fingované,“ prohlásil bez podrobností s unaveným výrazem.

Jenže nyní se Jiří Paroubek se rozhodl oplácet manželce Petře stejnou mincí. „Samozřejmě, zatím jsem to přecházel velkoryse, je to matka mého dítěte, a to skončilo. Dnešním dnem to skončilo,“ uvedl pro Expres Jiří Paroubek.

Taktéž potvrdil, že soud se dnes k majetkovému vyrovnání ani k péči o dceru definitivně nevyjádřil a jednání je odročeno na další termín. Je zřejmé, že rozvod bude táhlý a bolestivý pro obě strany.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:07 11. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  92
 • Haha
  43
 • Tvl
  38
 • Super
  34
 • Sladký
  20
 • Cože
  19
Komentáře

Mohlo by vás zajímat