Je Paroubek jen chudý důchodce? Petra odhalila pravdu o jeho penězích!

Manželé Paroubkovi svádí velkou bitvu o dceru i finanční vyrovnání. | foto: Profimedia.cz

„Pro mě je konec manželství největší osobní prohra. Můj odchod nebyl rozmar. Byl to útěk ze situace, o které manžel dobře věděl,“ říká Petra Paroubková ve zpovědi pro Blesk magazín a rozpovídá se i na téma finančního vyrovnání manželů. Je všeobecně známo, že Paroubkovi disponují nemalým majetkem. A právě o něj nyní svádějí bitvu.

Jiří Paroubek v minulosti několikrát uvedl, že jeho manželka s ním odmítá komunikovat. Zvláště o tak podstatných věcech, jako je péče o dítě a finanční vyrovnání. To však Petra Paroubková popírá, i když přiznává komplikace.

„I dnes je ta komunikace velmi těžká a složitá. Ale on se mnou mohl být v kontaktu od začátku, byť prostřednictvím právníků. Já chtěla od začátku řešit péči o dítě, on finance. O těchto věcech se snažíme bavit.“

Jiří Paroubek ale Expresu tvrdil, že ho chce manželka dostat na mizinu: „Požaduje výlučnou péči a měsíční výživné 140 tisíc korun. Petřiny požadavky trojnásobně převyšují můj měsíční příjem. Padesát chce pro sebe a devadesát tisíc na dítě.“

Že by ho chtěla zruinovat ona však popírá s tím, jak je k němu v navrhované dohodě ještě vstřícná. „Požaduji v ní dokonce méně, než mi ze zákona přísluší, takže rozhodně nemám žádné speciální požadavky. Přesto jsme se ale zatím ke shodě nedobrali,“ říká.

Jiří Paroubek se opakovaně vyjádřil, že je dnes už jen chudý důchodce a přivydělává si úspěšnými spekulacemi na burze. Měsíčně si prý přijde v průměru na 35 tisíc.

„Tak tomu snad nikdo nevěří. Stačí se podívat na jeho životní standard a musí být každému jasné, jak se věci mají. To ale asi s oblibou tvrdí každý druhý rozvádějící se podnikatel, že je vlastně úplný chudák,“ tvrdí o skutečných majetkových poměrech manžela Petra Paroubková.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 27. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  156
 • Trapas
  140
 • Tvl
  42
 • Super
  36
 • Sladký
  34
 • Cože
  29
Komentáře