Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kdo je Ovčáčkova fejková nevěsta? Bujná dáma milující pyramidy, která chtěla na Hrad

  Jiří Ovčáček a jeho kamarádka Terezie Holovská, která provozovala klub Mlsná tygřice a neúspěšně kandidovala na prezidentku se obdivují pyramidce. | foto: Facebook

  Zpráva o svatbě hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka (43) vyvolala velký poprask. Tomu, že se oženil s ukrajinskou přítelkyní, která do Česka prchla před válkou i se svým synem, mnozí stále nemohou uvěřit. Na sociálních sítích se dokonce objevila i jeho fejková nevěsta. Bujná padesátnice ale s Ovčáčkem a jeho manželstvím nemá nic společného, je to neúspěšná prezidentská kandidátka Terezie Holovská, která provozovala kulturní klub Mlsná tygřice. Má velkou zálibu v ezoterických věcech a miluje šperky ve znamení pyramidek!

  V souvislosti s utajenou svatbou Jiřího Ovčáčka, který se měl oženit s uprchlicí z Ukrajiny, se hned poté, co deník Blesk zprávu zveřejnil, vyrojila celá řada spekulací a zavádějících informací. Jako by nestačily zvěsti o tom, že hradní mluvčí má dávat přednost mužům, a proto muselo jít nutně o sňatek z rozumu nebo jakési „boží prozření“, ne-li rovnou zázrak.

  Na facebookových stránkách Neoficiální: Správa Pražského hradu se dokonce objevily fotografie Jiřího Ovčáčka po boku ženy, udržované padesátnice, s popiskem První fotografie nevěsty. Na jedné z nich se mluvčí Hradu spolu se svou údajnou chotí obdivuje šperku ve znamení pyramidy, na jiné to zase žena rozjíždí na tanečních parketu a její „ženich“ nesměle stojí vedle ní a usmívá se.

  Všichni, kdo to vzali jako fakt a předháněli se v tom, kdo na Ovčáčkovu adresu vymyslí pikantnější komentář narážející na jeho sexuální orientaci i věk dotyčné, musí být nyní dost zklamaní.

  Z fejkové nevěsty se vyklubala Terezie Holovská, o níž v roce 2017 bylo často slyšet v souvislostí s tím, že kandidovala na prezidentku. Za osobní známou ji tehdy podle Lidových novin označil například šéf Pirátů Ivan Bartoš. Pirátský předseda dříve hojně navštěvoval kulturní klub Mlsná tygřice, který provozovala. Bartoše v její společnosti zachycuje i několik videí. Před časem o ní přímo hovořil jako o budoucí možné prezidentce, později však z podpory diplomaticky vycouval.

  Šperky ve znamení pyramidy vyrábí Lucie Štrupová. Oblíbil si je i Jiří Ovčáček a jeho kamarádka Terezie Holovská, která provozovala klub Mlsná tygřice.

  Holovská se tehdy ráda chlubila také dobrými vztahy s bývalým prezidentským párem. Livii Klausové na Vánoce dala dokonce dosti extravagantní vánoční dárek. Na charitativní akci do pražského hotelu Hilton jí přivezla marocký trůn vykládaný polodrahokamy.

  Šperky má tato žena, narozená ve znamení Tygra, která miluje ezoterické věci, evidentně velmi v oblibě. Jeden takový ve tvaru pyramidky obdivovala i s Ovčáčkem.

  Kdybyste si chtěli podobný pořídit, vězte, že jsou vyprodané! „Od této chvíle už nepřijímám objednávky na výrobu šperků, které chcete stihnout do Vánoc. Už mám objednávky na minimálně další měsíc a půl. Pokud vám nevadí počkat déle, zapíšu si vás do pořadníku. U orgonitů zatím ještě objednávky přijímám, forem mám dostatek. Děkuji moc za pochopení,“ omluvila se autorka pyramid a dalších šperků Lucie Štrupová v polovině října.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:32 čtvrtek 9. března 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   47
  • Haha
   31
  • Super
   15
  • Cože
   12
  • Tvl
   11
  • Sladký
   6
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...