jít naiDNES.cz

Jiří Čunek přiznal krizi v manželství! Máme neshody, říká lidovecký senátor

Manželství senátora Jiřího Čunka (KDU-ČSL, 58) a jeho manželky Pavly (59) prochází krizí. Expresu to potvrdil sám lidovecký politik. „Máme neshody,“ odpověděl kulantně. Podle našich zatím nepotvrzených informací spolu Čunkovi nebydlí ve společném domě ve Vsetíně a vztah, ze které vzešly čtyři dcery, se po 36 letech rozpadá.

Zlínský hejtman a senátor Jiří Čunek v rozhovoru s redaktorem Expresu připustil, že vztahy v jeho rodině nejsou nyní idylické.

Učinil to ve chvíli, kdy měl odpovědět, zdali se manželka Pavla od něj odstěhovala. Tím poprvé přiznal, že jeho vztah s Pavlou Čunkovou prochází těžkým obdobím. „Problémy tady jsou,“ odpověděl vyhýbavě Čunek.


O pár minut později o svém manželství řekl, že „skřípe“. „Jisté je, že řešíme nějaké věci, které nejsou asi tak závažného charakteru. To, co se přihodí téměř v každém manželství, to znamená, že jsou nějaké neshody, to se stalo i nám, ale jinak to není nic, co bych chtěl dál komentovat,“ podotkl Čunek.

Otázce, jestli manželka odešla ze společného domu, se vyhnul, ale zároveň se tyto informace ani nesnažil vyvrátit. „Bydlím doma stále. Stále jsme i manželé a určitě si svoje věci vyřešíme i bez příspěvků veřejnosti,“ uzavřel politik a požádal, aby bylo respektováno jeho soukromí.

Choť Pavla byla ještě méně sdílná, když jsme ji zastihli v její zubní ordinaci, kterou provozuje ve Zlíně. „Nezlobte se, ale k našemu manželství se nebudu vyjadřovat,“ sdělila a položila telefon.

Podle dobře informovaného zdroje z okolí Jiřího Čunka je krize závažnější, než sám politik přiznává. Z jiných zdrojů zase víme, že Čunka na oficiální akce ve Vsetíně doprovází místo Pavly Čunkové jedna ze starších dcer.

Pavla Čunková, manželka populárního politika Jiřího Čunka.

Pavla Čunková, manželka populárního politika Jiřího Čunka.

Čunkovi jsou manželé od roku 1982. Spolu vychovali v křesťanském duchu čtyři dcery – Janu (33), Evu (31), Hanku (23) a Verunku (21). V době, kdy byl Čunek vicepremiér a čelil obvinění z braní úplatků a sexuálního obtěžování bývalé sekretářky, manželka Pavla vystupovala na veřejnosti v jeho prospěch. „Jsem manželka psance,“ prohlásila tehdy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:40 7. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  26
 • Super
  21
 • Trapas
  20
 • Haha
  13
 • Cože
  11
 • Sladký
  7
Komentáře