jít naiDNES.cz

Jolanda věštila Soukupovi z ruky: Proč magnát kopíruje Jílkovou?

Jaromír Soukup ve svém pořadu přivítal partičku věštců v čele s Jolandou. Většinu z nich měla před pár měsíci v Máte slovo Michaela Jílková. | foto: Koláž Expres.cz

Proslul sice jako podnikatel a mediální magnát, on sám se chce profilovat hlavně jako moderátor. K tomu Jaromíru Soukupovi (49) slouží celé portfolio pořadů, v nichž obvykle vyniká pouze on sám. Tentokrát udělal výjimku a pozval si známé věštce v čele s legendární Jolandou. Že by se inspiroval u veřejnoprávní konkurence?

I když pořady Jaromíra Soukupa budí spíše posměch a pobavení, on sám nemá pocit, že by dělal něco špatně. Naopak má pocit, že zaplňuje díru na trhu. S věšteckým speciálem ale moc originální nebyl. S něčím podobným přišla nedávno Michaela Jílková v pořadu Máte slovo, který vysílá Česká televize.

Mezi hosty si šéf komerční stanice a moderátor všehomíra pozval nejen proslulou ikonu televizního věštění Jolandu, ale i její kolegy ze Školy čar a kouzel Stanislava Brázdu alias Stanleyho Bradleyho, Vlastimila Brůčka neboli Vlastíka Plamínka a sourozence Ivanu Reginu Kupcovou Sádlovou a Jana Saavedru, který radil Ivetě Bartošové ve věcech tajemna.

Další vydání Soukupova pořadu nepřineslo nic, co by diváci lační životních příběhů a náhledů do budoucnosti už dávno neviděli. U známého magnáta se ale věštci určitě neobjevili jen tak. Soukup s nimi má jistě nějaké úmysly.

Čarodějnická esa, která před pár měsíci podrobila výslechu Jílková, se v TV Barrandov možná co nevidět objeví v novém pořadu. Není to ale úplně nejlepší nápad. Saavedra, který řídil TV Regina, která se na věštby zaměřovala, si na podobném formátu vylámal (finanční) zuby. Není proto důvod se domnívat, že v případě Soukupa tomu bude jinak.

Zvláště když Jolanda vyzývala volající k tomu, aby položili telefon, aby moc neplatili.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:48 6. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  23
 • Trapas
  15
 • Super
  13
 • Cože
  10
 • Tvl
  8
 • Sladký
  6
Komentáře