Polibek smrti pro manažera Bartošové: Okamura ho označil za svého podporovatele!

2. srpna 2018
Polibkem smrti může být pro Jarka Šimka společný snímek s předsedou politické strany SPD Tomiem Okamurou. O to absurdnější je důvod, proč fotografie vznikla. Šimek podle svých slov měl Okamuru sám poprosit, aby mu na sociálních sítích propagoval videoklip.

SPD Tomia Okamury během posledních parlamentních voleb překvapila. Ačkoliv patřila mezi outsidery, přehoupla se přes deset procent a v Poslanecké sněmovně České republiky obsadila rovných dvaadvacet křesel.

A jeden z 538 574 hlasů patřil, jak se zdá, Jarku Šimkovi. Toho totiž Tomio Okamura v jednom ze svých posledních statusů označil za velkého podporovatele své strany. „Po delší době jsem se viděl s mým kamarádem a velkým podporovatelem SPD Jarkem Šimkem a velmi mile mě překvapilo, že jeho nejnovější písnička s názvem Svatební má již téměř milion přehrání! Složil si text i hudbu,“ napsal Okamura na svůj oficiální facebookový profil, kde jej sleduje přes 250 tisíc lidí.

Šimek se ale cuká a politiku řešit nechce. „Byli jsem na obědě a bavili jsme se o mém novém klipu. Známe se dlouho, ještě když dělal fejetony na Facebooku a nebyl slavný. Já mu fandím. Neříkám, že souhlasím se vším,“ sdělil nám poslední producent tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové, jenž nám ale nechtěl povědět, s kterými názory SPD a Tomia Okamury souhlasí a se kterými ne.

„Rozhodně nechci plést politiku do kultury. S Tomiem jsme se jenom domluvili, že mi nasdílí můj klip kvůli sledovanosti. Já politice totiž nerozumím. Moje názory tak nejsou směrodatné a nikomu je nevnucuju,“ říká Šimek, kterého přitom Okamura nazval svým velkým podporovatelem. Ten ale bere zpátečku.

Na náš přímý dotaz, zda může říct, jestli souhlasí s migrační politikou SPD, nám odpověděl, že se o politice bavit nechce. „Když řeknu, že souhlasím, nebude se řešit, jak jsem to myslel,“ uzavřel Šimek.

Ten se tak přidal ke svému jmenovci Jarkovi Nohavicovi, který Okamuru veřejně podpořil přesně před rokem. Nohavica se tehdy o Okamurovi vyjádřil, že jde o sympaťáka, což vyvolalo velkou vlnu reakcí.

Je otázkou, zda právě tato podpora nepomohla SPD k historickému úspěchu ve volbách. V té době se totiž preference Okamurovy strany pohybovaly pod pěti procenty. Tak uvidíme, co se stranou udělá podpora Šimka, který politice nerozumí. Co se jeho klipu týče, ten od zveřejnění Okamurova statusu vidělo dalších pět tisíc lidí, což je v počtu 260 tisíc sledovatelů pakatel.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:48 pátek 30. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

  • 39
  • 27
  • 22
  • 11
  • 8
  • 8
Komentáře