Úterý 9. března 2021, svátek má Františka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Jan Tuna křepčí v restauraci a sahá cizí dámě na prsa: Klidně napište, že jsem úchyl

  Ve svém pořadu se Jan Tuna (48) tváří přísně a velmi nekompromisně a žádným zlořádům to nedaruje, v soukromí je to úplně jiný člověk. Rád se svléká, chodí bos a vůbec je hodně bezprostřední. Důkazem jeho nezkrotného temperamentu je i video, které nám do redakce poslal jeden ze čtenářů.

  „Jan Tuna, zastánce zdravého životního stylu jej propaguje rád na stole,“ napsal nám do redakce čtenář, který svá slova doprovodil velmi výmluvnými fotkami a videem. Je na nich muž, jenž vypadá jako Jan Tuna, tančící na stole s nějakou dámou. Kreace jsou to vpravdě temperamentní, ani se nechce věřit, že by se moderátor takto „roztočil“ s ženou, kterou vidí poprvé v životě.

  „Nemá ke svým démonům daleko,“ komentoval svědek bujarý taneček v restauraci Šatlava, který se měl udát 30. června loňského roku.

  Veselý tanec na stole.

  Sám moderátor připustil, že by to mohl být on, protože podobné kratochvíle mu nejsou cizí a má s nimi poměrně bohaté zkušenosti.

  „Na stole tančím rád a poměrně často. Dokonce jednou i ve vlaku v párty voze při cestě z festivalu v Banátu, což považuju za jeden ze svých největších životních úspěchů, protože jsem zvládl i rumunskou zatáčku. Life is party. Hezký den z Afriky,“ napsal nám bonviván a věčný optimista Jan Tuna, který je zrovna na dovolené v Egyptě.

  Veselý tanec na stole.

  Mimo jiné potvrdil i to, že dáma, s níž na stole tančí a osahává jí u toho prsa, není jeho manželka.

  „Nevidím v tom problém, s dámou jsme na sebe sahali v rámci tance. Nevadilo mi, že na mě sahá. Nevadilo jí opětování ode mě, naopak. Oba jsme se radovali ze života, stejně jako další lidé, kteří tam byli. Nikdo nikomu neublížil. A vše bylo při plném vědomí a souhlasu všech,“ doplnil Tuna, který spolu s ostatními rozvolnění pravidel oslavil ve velkém stylu.

  Veselý tanec na stole.

  Snad z toho nebude mít problém u svých úzkoprsejších přátel, kteří plamenně hovoří o Me Too a osahávání cizí ženy by mohli vnímat dosti citlivě. Jsme zvědavi zejména na reakce lidí, kteří tuhle popotahovali jistého herce, jenž sáhl na zadek své kamarádce, a popotahovali jistého sexuologa, že plácl sestru (kterou znal) po zadku. Dokonce chystají jakousi divnost, jak jsme se doslechli, v podobě barové policie, která vás bude hlídat, jestli flirtujete správně a v mezích těmito samozvanými mravokárci určených.

  „Kdo se baví a tancuje, ten neválčí a nepomlouvá. Klidně napište, že jsem úchyl a prasák. Závist je nejhorší lidská vlastnost, která už stála životy stamilionů lidí,“ filozofoval v závěru svérázný moderátor a my mu jeho myšlenku nerozporujeme.

  Každopádně jako pozvánka ke konkurzu do StarDance by to mohlo stačit...

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

  Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

  Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

  Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

  Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

  Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 9. března 2021, svátek má Františka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz