jít naiDNES.cz

Nejhorší narozeniny režiséra Kačeny: Přítelkyně věří v zázrak: Je to rytíř!

Jan Kačena má z 99 procent poškozený mozek. Jeho přítelkyně Kateřina věří v zázrak! | foto: Facebook

Všechno nejlepší a už se mi, prosím, probuď! Zoufalá přítelkyně režiséra Jana Kačeny, který se nedávno otrávil výpary CO2, na sociální síti informovala, že měl její milý v pátek narozeniny. „Oslavil“ je ale v kómatu. I když to s mladým filmařem nevypadá vůbec dobře a podle posledních zpráv jeho mozek vůbec nereaguje, Kateřina stále věří v zázrak. „Jsi rytíř,“ vzkazuje své lásce.

Kateřina svého přítele Jana Kačenu v nemocnici pravidelně navštěvuje a poté podává jakási hlášení na Facebooku. Nově uvedla, že v pátek 13. září měl režisér narozeniny.

„Dneska má můj frajer narozky, na pátek třináctého. To je celý on. Přejte a posílejte vesmír. Zvládne to. Je to rytíř,“ napsala Kateřina.

Pod příspěvkem se ihned začaly množit vzkazy pro mladého režiséra. Na otázku, zdali se už probudil, Kateřina zatím neodpověděla.

Poslední zprávy ale nevypadají vůbec dobře. Kačena má údajně až z 99 procent poškozený mozek. Prý nevysílá žádné signály, nereaguje na podněty a pravděpodobně neexistuje šance na nějaké zlepšení.

Kateřina je ale velká optimistka a u svého přítele vidí pokroky.

„Projíždí mnou mráz, protože jsem dneska cítila takovou energii, že se to nedá vysvětlit. Udělal velký krok, protože dneska jsem ho dokázala dvakrát vzbudit, držel mě pevně za ruku, svíjel se a strašně se bál. Krčil čelo, snažil se naklánět ke mně, dotýkat se svou tváří té mojí a u toho byl rozrušený. On se nevzdává a bojuje. Je někde hluboko, ale snaží se být tady a my ho známe,“ napsala nedávno Kateřina.

Režisér Jan Kačena má z 99 % poškozený mozek.

Režisér Jan Kačena má z 99 procent poškozený mozek.

Režisér Jan Kačena, který patřil mezi osobnosti alternativní divadelní a filmové scény, podle serveru Krimi Plzeň upadl do bezvědomí v neděli 1. září během filmového festivalu Marienbad v Mariánských Lázních, kam byl pozván jako host.

Značně opilý filmař měl sundat poklop šachty u tamního Ferdinandova pramene a uvnitř začal inhalovat nebezpečné výpary CO2.

Režisér Jan Kačena má z 99 % poškozený mozek.

Kačena spadl do šachty. Zachránili ho až hasiči.

Kačena nakonec spadl na dno šachty, byl 40 minut bez kyslíku a oživování trvalo zhruba půl hodiny. Do nemocnice v Plzni ho poté transportoval vrtulník.

Z šachty se Kačenu nejprve snažili vytáhnout policisté. Ti se ale také nadýchali nebezpečného plynu a museli svou snahu vzdát. Režiséra tak zachránili až hasiči, kteří disponovali speciální technikou.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře