Ivo Rittig v exkluzivním rozhovoru pustil novináře do své luxusní vily

Ivo Rittig Expresu poskytl exkluzivní rozhovor. A ukázal nám, jak to občas rozjíždí u svého dýdžejského pultíku! | foto: Pavel Dvořák

S novináři skoro nemluví a poslední dobou odmítá desítky žádostí o rozhovor za měsíc. Pro Expres.cz však udělal výjimku. Ivo Rittig, muž titulovaný všemi možnými přívlastky od kmotra, zelináře až po vlivného lobbistu, nám poskytl exkluzivní rozhovor, a dokonce nás nechal jako jediné nahlédnout do své luxusní vily v Praze na Vinohradech. Je negativní pověst, která ho kvůli mnoha kauzám zahaluje, oprávněná? A jaký je vlastně život boháče, který do Česka přinesl luxusní módu i bojové sporty? A proč pořád nosí mikinu značky Versace?

Média ho prý démonizují, dělají z něj černokněžníka Voldemorta. Přesně tak nazývá svou pověst podnikatel Ivo Rittig, jehož jméno se poslední dobou objevuje především v souvislosti s probíhajícím soudním sporem ohledně údajného tunelování dopravního podniku (DPP).

Přitom na Instagramu, který si v poslední době oblíbil a jede na něm – lidově řečeno – „bomby“, se prezentuje jako táta od čtyř dětí, který se baví životem a dokáže si ze všeho udělat legraci. 

Server Expres.cz Rittiga dokonce v nedávném článku označil za krále českého Instagramu. Právě po jeho zveřejnění jsme známého podnikatele kontaktovali s žádostí o rozhovor. I s vědomím, že poslední dobou s médii nemluví. A k našemu překvapení to vyšlo!

Ivo Rittig nás se slovy, že by povídání o jeho Instagramu a životě boháče mohla být docela legrace, pozval do své luxusní vily na pražských Vinohradech. 

Po chvíli se ukázalo, že napětí, se kterým jsme přišli, bylo zbytečné. Muž spojovaný s řadou kauz se otevřeně rozpovídal o tom, proč to na Instagramu roztáčí více než kterákoliv celebrita, ale i o rodině a svém podnikání v minulosti i současnosti.

Luxusní auta má lobbista Ivo Rittig v oblibě.

Jaká auta má Ivo Rittig rád? Vše se dočtete už brzy v exkluzivním rozhovoru!

„Já prostě jen chci, aby na mě lidé nekoukali jako na zjevení. Proto mám Instagram otevřený, abych mohl jít po Václaváku a nemusel se pořád jen tetelit v Monaku nebo v Dubaji,“ vysvětluje Rittig, který prý zkrátka musel veřejnosti otevřít dveře od svého domu. 

Co dalšího nám Ivo Rittig řekl? Jakými auty rád jezdí, kolik stojí jeho luxusní hodinky a čím si v současnosti vydělává?

Velký rozhovor dnes v 15 hodin na Expres.cz!


Komentáře