Turisté se ráchali v kašně nazí: Idioti, vzkázal jim italský ministr vnitra!

Italský ministr vnitra Matteo Salvini říká naháčům v kašně jasné NE. | foto: Reprofoto Youtube.com

Nejen Baleárské ostrovy a Řecko se potýkají s náporem mladých ignorantů, kteří pod vlivem alkoholu a bůhví čeho ještě nerespektují žádná pravidla. Bohaté zkušenosti si nimi mají také v Itálii. Tou nyní otřásá skandál, kdy se rozdovádění Britové v kašně u památníku Altare della Patria věnovanému válečným obětem svlékají do naha a fotí se.

Římané ani ostatní turisté, kteří byli při smyslech, nemohli věřit vlastním očím, když procházeli kolem památníku Altare della Patria. Dva turisté v kašně před památkou, která je věnována válečným obětem, dováděli nejdřív v trenkách, později úplně nazí

Zatímco hoši se při svlékání a focení náležitě pobavili, o poznání méně se budou smát, až si pro něj přijdou policisté. Ti už zahájili pátrání a o spolupráci požádali i bezpečnostní složky ostatních evropských zemí. Podle policie se turisté chovali neuctivě a poskvrnili památku padlých. Navíc mají úřady velký zájem na tom celou věc exemplárně potrestat.


Místostarosta Říma Luca Bergamo uvedl, že po dopadení muži dostanou maximální možný trest. „Jejich chování je hotovou reklamou na hloupost, neznalost a hlavně absolutní nedostatek úcty k historii Říma i celé Itálie,“ nechal se slyšet.

Případ na Twitteru komentoval i italský ministr vnitra Matteo Salvini. „Věděl bych, jak tyto idioty ‚vyškolit‘, pokud budou zadrženi. Itálie není jejich koupelna!“ napsal rozčilený politik, který už si poradil i s migranty, pár opilců z Británie by tak pro něj jistě nebyl problém. Politikům i veřejnosti pomalu, ale jistě dochází trpělivost i proto, že podobných situací poslední dobou rapidně přibývá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:36 22. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Trapas
  8
 • Haha
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat