Gayové vyrazili do boje proti ISIS! Teplouši vraždí fašisty, hlásí jejich slogan

Gayové jdou do boje proti Islámskému státu! | foto: Profimedia/Twitter

Zabijákům z teroristické organizace Islámský stát teče do bot! Trpělivost s nimi došla totiž gayům! Někteří příslušníci čtyřprocentní sexuální menšiny se totiž rozhodli založit speciální jednotku, která bude bojovat po boku Kurdů. O bizarní bojové skupině informovala na svém Twitteru partyzánská skupina IRPGF.

Důvodem bizarního kroku odvážných gayů může být i to, že na území, kde Islámský stát operuje, se teroristé organizace dopouštěli brutálního násilí na homosexuálech.

„Na snímky gayů, kteří byli shazováni ze střech a kamenováni, jsme nemohli nečinně koukat,“ píše se v prohlášení Mezinárodních lidových revolučních partyzánských sil (IRPGF). Ti spolu s kurdskými milicemi YPG bojují proti teroristům z organizace Islámský stát.

Nová jednotka nese název The Queer Insurrection and Liberation Army. Slovo Queer označuje komunitu, do které spadají lesby, gayové, bisexuálové nebo transsexuálové.

Partyzánské jednotky IRPGF založení speciální jednotky plné gayů oznámily na sociální síti Twitter.

Nová bojová skupina plná gayů je hitem internetu.

Nová bojová skupina plná gayů je hitem internetu.

Příspěvek také zdobí fotografie maskovaných bojovníků se zbraněmi, kteří drží obří transparent s nápisem „Tihle teplouši vraždí fašisty“.

Podle dostupných informací byla fotografie pořízena v syrské Rakce, která je často označována za hlavní město teroristické organizace Islámský stát.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:26 23. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Haha
  8
 • Tvl
  8
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Cože
  5
Komentáře