Česká Barbie Jiráčková: Já nesmím ukázat prsa, ale muži mají také bradavky!

„Když mohou bradavky ukazovat muži, tak proč ne já,“ zlobí se Barbie Jiráčková. | foto: koláž Expres.cz

Ambiciózní Gabriel Jiráčková, která se rozhodla vydělávat na živobytí parodováním známé dětské hračky, se rozjela rekreovat do Luhačovic. Toho využil její přítel, aby nafotil několik odvážných snímků. Jenže klavíristku, sopranistku, modelku, herečku a podnikatelku namíchlo, že se na sociálních sítích nemůže pochlubit svými prsními dvorci a bradavkami.

Majitelka až nepřirozeně velkého poprsí velikosti číslo osm zveřejnila fotografii ze sprchy, na níž decentně odhaluje zadeček a jeden ze svých přerostlých melounů. Jenže stejně jako u další smyslné momentky u zrcadla není Gabriel Jiráčková zcela spokojená. Nemůže totiž svým četným obdivovatelům a fanouškům ukázat vše!

„Nerozumím, proč je nutné cenzurovat má prsa. Také muži mají bradavky a nikoho to neuráží,“ postěžovala si osmnáctiletá dívka, která propadla závislosti na modifikaci svého těla za pomoci estetické chirurgie.

Taková nespravedlnost je opravdu k zamyšlení. Možná by stálo za to napsat administrátorům Instagramu, aby nesmyslná omezení v zobrazování nahoty přehodnotili.

„Nerozumím, proč je nutné cenzurovat má prsa. Také muži mají bradavky a nikoho...

„Nerozumím, proč je nutné cenzurovat má prsa. Také muži mají bradavky a nikoho to neuráží.“

Pro své filozofické úvahy i poněkud netradiční vzhled se Gabriel často stává terčem zlých vtipů a dokonce i nenávistných komentářů závistivců, kteří dívku považují za monstrum, duševně nemocnou a také za zlatokopku. Jenže pro takové má barbína pouze slova soucitu.

Zatímco ona si žije v přepychu a vydělává, oni se doma užírají svými malými životy.

„Milí hateři, deset lajků pod komentáři vám lepší život nezajistí. Ale poradím vám. Lepší život vám zajistí tisíce lajků pod fotkami a statisíce zhlédnutí pod videi. Tak se snažte nezdržovat se hodnocením cizích životů, ale makat na tom svém,“ adresovala jeden ze svých příspěvků všem nepřejícím. A následně všem hejtrům z celého růžového srdce děkuje a připisuje detailní vysvětlení, proč se má tak dobře.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:30 19. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  17
 • Trapas
  9
 • Tvl
  8
 • Sladký
  7
 • Super
  6
 • Cože
  5
Komentáře