jít naiDNES.cz

Hodinu a půl četl soudce seznam jejich zločinů... Migranti hromadně znásilnili dívku (18)

Po letní pauze pokračuje v německém Freiburgu soud s jedenácti muži, kteří podle obžaloby několik hodin hromadně znásilňovali osmnáctiletou dívku. Jeden z nich je Němec, zbytek migranti z Blízkého východu. Tentokrát soudce četl seznam zločinů, jichž se na území Německa dopustili. Bylo jich tak moc, že během hodinu a půl dlouhého čtení stihl vyjmenovat zločiny pouze šesti z nich.

Ve Freiburgu po letní přestávce pokračoval monstrproces, který sleduje celé Německo. Týká se hromadného znásilnění, k němuž došlo loni v říjnu před místní diskotékou.

Uvnitř klubu měl syrský mladík přimíchat osmnáctileté dívce do drinku drogu. Pak ji vylákal ven a v nedalekém křoví ji znásilnil. Hned poté se vrátil dovnitř a svým kamarádům řekl, že se venku nachází dívka, „kterou by se dalo znásilnit“.

Ti to následně udělali, na zoufale se bránící dívce se střídali přibližně tři hodiny.

Před soudem stanulo jedenáct mužů ve věku 18 až 30 let: osm Syřanů, Alžířan, Iráčan a Němec. Tentokrát přišla na řadu jejich trestní minulost. Jak vyšlo najevo, ta je až neuvěřitelně bohatá.

Ve Freiburgu začal obří proces s cizinci, kteří podle obžaloby hromadně...

Obličej si všichni obžalovaní pečlivě hlídají.

Migranti a jeden Němec se na území našeho sousedního státu dopustili tolika přestupků a trestných činů, že se soudce Stefan Bürgelin za hodinu a půl čtení jejich rejstříku dostal pouze k šesti z jedenácti obžalovaných. Na další tak přijde řada až během dalších jednání.

Pouze jeden jediný muž se v minulosti se zákonem do křížku nedostal, a to třicetiletý Jekar D. Další muž byl dvakrát chycen při jízdě načerno a třetí pak byl zadržen pouze kvůli nelegálnímu vstupu na území Německa, kde už pak sekal latinu. Zbytek se ale vydatně činil.

Nejaktivnějším zločincem mezi násilníky je německý občan Timo P. (26), který už deset let sbírá nejrůznější záznamy: od krádeží přes vyhrožování a napadení až po několik deliktů souvisejících s drogami. 

Ve Freiburgu začal obří proces s cizinci, kteří podle obžaloby hromadně...

Ve Freiburgu probíhá obří proces s cizinci, kteří podle obžaloby hromadně znásilnili místní dívku.

Zdatně mu sekunduje třeba jednadvacetiletý Muhamad M., který už byl pod osmiměsíčním probačním dohledem kvůli drogám a za napadení a urážku. Soudem byl kromě toho shledán jako mimořádně agresivní.

Proces bude pokračovat v dalších týdnech. Až soudce probere trestní minulost všech obžalovaných, přijdou na řadu výpovědi svědků.

Soudní jednání jsou naplánována až do prosince a není jasné, kdy padne výsledek.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře