Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

9. července 2018
Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila hlavní rolí v časosběrném dokumentu Heleny Třeštíkové, se po delší době ukázala v televizi. Teď tomu bylo nejspíše omylem, mihla se totiž v nové reality show televize Nova.

Časosběrný dokument Katka začala dokumentaristka Helena Třeštíková točit v roce 1996. Tehdy bylo Kateřině Bradáčové devatenáct let, žila v terapeutické komunitě Sananim v Němčicích a toužila dostat se ze závislosti na drogách a žít normální život.

To se jí ale nepovedlo. Naopak. Katka se stala doslova postrachem pro všechny, kteří o tvrdých drogách jen uvažují. Ve svých jednačtyřiceti letech vypadá na sedmdesát, není schopná se postarat o své dítě a někteří se diví, že po tom, co zažila, ještě stojí na nohou.

Nedávno se ve facebookové skupině Katka, kde lidé často vyjadřují lítost nad tím, jak to s tehdy usměvavou a pohlednou dívkou dopadlo, objevily nové fotografie Kateřiny Bradáčové.

Na snímcích je Katka zachycena, jak sedí v roztrhaných džínách na lavičce v centru Prahy a zrovna komunikuje s další pochybnou osobou.

Může ji vůbec někdo pomoci?

Může jí vůbec někdo pomoci?

Snímky jsou focené z dálky, a tak je Katce vidět do obličeje hůře než na některých předešlých fotografiích, které nedávno na sociálních sítích vyvolaly také pořádný humbuk.

Krátce poté, co zmíněné snímky obletěly Facebook, se Katka (nejspíše nevědomky) objevila opět v televizi!

Krátce ji zabral kameraman reality show Utajený šéf a Katka se tak mihla v jednom z posledních dílů, který nese název Securitas.

V tomto díle se Miroslav Stašek, provozní ředitel společnosti Securitas, na pět dní v přestrojení vydal mezi své své podřízené. 

Pan Miroslav tak v uniformě, kterou na sobě členové Securitas nosí, sloužil na pražském Václavském náměstí, kde řádí spoustu narkomanů a dealerů. A v úvodní scéně tohoto dílu se objevila Katka. Tedy žena, která je brána jako nejslavnější pražská narkomanka. 

Byl to záměr, nebo náhoda?

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:45 6. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

  • 268
  • 75
  • 63
  • 55
  • 43
  • 40
Komentáře